Więcej...

Forum EiS - o czym należy pamiętać przy postowaniu?

Forum EiS jest moderowane. Bardzo prosimy o przedstawianie spraw związanych głównie z tematyką poruszaną przez nasz magazyn oraz stosowanie się do ogólnych zasad netykiety

1) zanim zadasz pytanie przejrzyj dokładnie dział FAQ lub skorzystaj z wyszukiwarki na Forum, być może znajdziesz już tam odpowiedź na swoje pytanie!
2) na Forum EiS nie oceniamy żadnych prac muzycznych
3) akwizytorom oraz sprzedawcom dziękujemy, niedopuszczalne są także jakiekolwiek formy kryptoreklamy, w tym aukcji internetowych (Alle... i inne).
4) tematy należy tytułować zwięźle i adekwatnie do treści. Tytuły typu "Mam pytanie!", "Trudna decyzja..., "Pomóżcie...", "Co polecicie - co o tym myślicie..." i podobne, już po kilku dniach zalegają w przepastnym archiwum Forum EiS z małymi szansami na większe zainteresowanie.
5) prosimy także (szczególnie w tytułach tematów) o zachowanie ogólnych zasad stosowanych w pisowni polskiej oraz niestosowanie tzw. "skrótów myślowych". Znacznie uprości to proces wyszukiwania informacji innym użytkownikom w obszernych już zasobach naszego Forum.