Więcej...

The Warsaw Mixdown Suite - Kurs Realizacji Dźwięku

Professional Sound Engineering jest w całości zaprojektowany przez Maurizio Barausse, założyciela i właściciela WMS i prowadzony przez wykładowców, którzy zdobywali doświadczenie w realizacji oraz wykładali na placówkach szkolących profesjonalistów w Polsce oraz za granicą. PSE to jedyny w Polsce kurs oferujący zdobywanie skondensowanej wiedzy teoretycznej oraz 100-godzinną indywidualną praktykę w profesjonalnym, high-endowym studiu.

Program łączy długoletnie doświadczenie założyciela WMS, który zdobywał wiedzę na Uniwersytecie w Salford oraz prowadząc kursy w swoim studiu we Włoszech, a także wykładowców, będących jednocześnie muzykami, producentami i realizatorami dźwięku. Kurs PSE jest najlepszym wyborem dla tych osób, którym zależy na najwyższej jakości kształcenia. To kurs stworzony przez profesjonalistów po to, aby szkolić profesjonalistów jutra.
Zajęcia odbywają się w całości w środowisku studia WMS. Ponad 100 godzin obcowania z najnowszymi technologiami realizatorskimi w połączeniu z możliwością dostępu do studia na 6-o i 12-o godzinne sesje dają najlepsze przygotowanie do późniejszego wykonywania zawodu - pracy z dźwiękiem.

Kurs Realizacji Dźwięku w WMS to:
- ponad 100 godzin praktyki w studiu,
- 40 godzin wykładów teoretycznych w 8-osobowych grupach,
- doświadczeni, profesjonalni wykładowcy praktycy,
- praca w profesjonalnym środowisku,
- indywidualny projekt finalny (produkcja singla),
- 10 % zniżki w WMS oraz u innych partnerów dla studentów kończących kurs.

Dla osób, które ukończyły bądź są w trakcie innych studiów o kierunku Realizacja Dźwięku przewidziano możliwość udziału w kursie obejmującym tylko zajęcia praktyczne - po okazaniu dyplomu ukończenia szkoły lub aktualnej legitymacji studenckiej.

Zapisy:

- e-mail: edu@warsawmix.com
- tel: 515-509-107

Kontakt:
WMS the Warsaw Mixdown Suite
Ul. Grzybowska 85c
01-207 Warszawa
warsawmix@gmail.com, www.warsawmix.com