Najlepsze okazje na Święta!

|
|
2021-12-17
Najlepsze okazje na Święta!

Jak każdego roku przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, tak i tym razem przygotowaliśmy nasze zestawienie najciekawszych ofert dla producentów i muzyków. Jeżeli czekaliście z zakupem swego wymarzonego sprzętu, aż nadarzy się ku temu dobra okazja to być może ten moment właśnie nadszedł. W naszym artykule znajdziecie urządzenia, które pomogą wejść Waszym produkcjom na wyższy level!

PRODUKTY W ZESTAWIENIU
MPC X - cyfrowa stacja robocza
Akai MPC X - cyfrowa stacja robocza
Zobacz szczegóły
9444,00 zł w Audiostacja
ATH-M50xMO - limitowana seria słuchawek
Audio-Technica ATH-M50xMO - limitowana seria słuchawek
Zobacz szczegóły
800,00 zł w Konsbud
HypeMiC - mikrofon pojemnościowy
Apogee HypeMiC - mikrofon pojemnościowy
Zobacz szczegóły
1490,00 zł w MBS
Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
Antelope Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
Zobacz szczegóły
3274,00 zł
EQ232D - cyfrowy korektor
Bettermaker EQ232D - cyfrowy korektor
Zobacz szczegóły
1200,00 zł w Plugin Alliance
Symphony Desktop - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Zobacz szczegóły
5700,00 zł w MBS
Minilab Mk II - klawiatura sterująca
Arturia Minilab Mk II - klawiatura sterująca
Zobacz szczegóły
539,00 zł w Audiotech
Emberton Black - przenośny głośnik
Marshall Emberton Black - przenośny głośnik
Zobacz szczegóły
578,00 zł w RNR
NT-USB Mini + Colors + RØDE Connect - zestaw do nagrań i podcastów
RØDE NT-USB Mini + Colors + RØDE Connect - zestaw do nagrań i podcastów
Zobacz szczegóły
942,00 zł w Audiostacja
Circuit Tracks - przenośny groovebox
Novation Circuit Tracks - przenośny groovebox
Zobacz szczegóły
1790,00 zł w Audiotech
Debut Kit - perkusja elektroniczna
ALESIS Debut Kit - perkusja elektroniczna
Zobacz szczegóły
1190,00 zł w RNR
MM-107 - mikrofon dynamiczny
MIPRO MM-107 - mikrofon dynamiczny
Zobacz szczegóły
179,00 zł w Audioplus
Pokaż więcej (2)

 

Wybór redakcji
Akai MPC X - cyfrowa stacja robocza
cena: 9444,00 zł
MPC X - cyfrowa stacja robocza

Stacja robocza MPC X marki Akai Professional może pracować samodzielnie lub jako kontroler z komputerem Mac/PC. Jest wyposażona w wielordzeniowy procesor. Ma 16 podświetlanych padów czułych na siłę nacisku przydzielanych do 8 banków, 16 dotykowych pokręteł Q-Link z wyświetlaczami OLED bezproblemowo mapujących się do kluczowych parametrów, 63 funkcjonalne przyciski, 1 duże pokrętło do nawigacji po ekranie z zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przez wciśnięcie, 7 pokręteł obracanych w zakresie 270° do regulacji poziomu wzmocnienia, miksu i poziomu, ekran 10,1” z interfejsem dotykowym, 2 GB RAM, 16 GB miejsca na dysku i 10 GB zainstalowanych brzmień. Kontroler wyposażono w komplet złącz (m.in. XLR, RCA, 5-pinowe MIDI, TRS CV, USB 3.0), złącze USB do podłączenia pamięci masowej i kontrolerów MIDI oraz pełnowymiarowe gniazdo karty SD. MPC X jest gotowe, by pełnić funkcję serca studia nagrań.

W ramach oferty promocyjnej* do stacji roboczej Akai MPC X dodawane są monitory aktywne bliskiego pola BX8 D3 marki M-Audio.

Konstrukcja sztywnych i lekkich 8-calowych wooferów z wojskowego Kevlaru® odpowiada za dół i środek pasma. Zapewniają wyjątkowe przenoszenie transjentów i przeciwdziałają niechcianemu wyginaniu się membrany. Głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką zapewnia idealne połączenie niskiej masy i braku słyszalnych rezonansów. Został on zamontowany w specjalnym falowodzie zapewniającym odpowiednią dyspersję, która eliminuje niechciane rozproszenie wysokich częstotliwości, zachowując przy tym stabilną i szeroką scenę dźwiękową. Z tyłu monitora umieszczony jest bass-reflex, oddający głęboki, zdefiniowany i zdecydowany bas o maksymalnie poszerzonym paśmie.

* Zestaw Akai MPC X z bezpłatnymi monitorami M-Audio BX8 D3 jest ofertą promocyjną ważną do 31.01.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Więcej TUTAJ

Cena
9444.00
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Audio-Technica ATH-M50xMO - limitowana seria słuchawek
cena: 800,00 zł
ATH-M50xMO - limitowana seria słuchawek

Audio-Technica ATH-M50xMO to limitowana edycja słuchawek Lantern Glow. Są piękne i zawodowe! Żywy, metaliczny, pomarańczowy kolor został wybrany przez fanów Audio Technica w ankiecie. ATH-M50xMO oferują tę samą wyjątkową jakość dźwięku, co pozostałe, cenione przez krytyków, modele M50x.

Wszystkie próbki limitowanych słuchawek Lantern Glow przeszły rygorystyczną kontrolę jakości. Objęła ona długie sesje odsłuchowe, rozciąganie pałąka i inspekcje kolorów. TUTAJ znajdziesz listę sklepów, w których kupisz słuchawki z limitowanej edycji ATH-M50xMO.

Podstawowe cechy ATH-M50x :

• Znana i ceniona jakość brzmienia, uznana przez najlepszych realizatorów dźwięku oraz profesjonalnych recenzentów.

• W słuchawkach wykorzystano wielkomembranowe przetworniki o średnicy 45 mm z magnesami neodymowymi oraz cewkę z drutu aluminiowego platerowanego miedzią.

• Wyjątkowa czystość brzmienia uzyskana dzięki pełnemu zakresowi częstotliwości oraz głębokie i pełne basy.

• Nauszny typ budowy zapewnia doskonałą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu.

• Nauszniki obracane pod kątem 90° co ułatwia odsłuch jednym uchem.

• Wysokiej klasy materiały zastosowane w nausznikach i pałąku zapewniają wygodę i trwałość.

• Odłączany przewód (w komplecie znajdują się 3 kable).


W zestawie:

• pokrowiec,

• prosty przewód 1,2 m,

• prosty przewód 3 m z gwintem na adapter,

• spiralny przewód 1,2 – 3 m z gwintem na adapter,

• adapter 6,3 mm,

• instrukcja obsługi

Cena
800.00
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Apogee HypeMiC - mikrofon pojemnościowy
cena: 1490,00 zł
HypeMiC - mikrofon pojemnościowy

Czy zastanawiałeś / zastanawiałaś się kiedyś, jak nagrania Twoich ulubionych artystów wydają się niemal „wyskakiwać z głośnika”, z wokalem, który magicznie unosi się ponad dźwiękami pozostałych instrumentów? To jest kompresja – ale NIE ta znana ze świata cyfrowych plików (np. kompresja danych, itp.), tylko procesor dynamiki, działający na sygnale audio, np. właśnie na wokalu. Można jej użyć za pomocą odpowiednich urządzeń w studio nagrań lub komputerowych wtyczek podczas miksu, ale zdaniem wielu realizatorów dźwięku i producentów muzycznych zdecydowanie lepsze rezultaty osiąga się korzystając z kompresora od razu podczas nagrywania wokalu (ewentualnie innych źródeł dźwięku).

Apogee HypeMiC oferuje taką właśnie studyjnej jakości analogową kompresję podczas nagrywania, która na dodatek jest łatwa w użyciu i zapewnia „magiczne brzmienie” wokalom, podkładom głosowym, instrumentom, perkusjom i podcastom – wszystkiemu, co nagrywasz! Dzięki Apogee HypeMiC i smartfonowi (np. iPhone) lub komputerowi możesz robić niesamowite nagrania w dowolnym miejscu, które będą brzmieć tak, jakby powstały w profesjonalnym studio.

Cena
1490 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Antelope Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
cena: 3274,00 zł
Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio

Antelope Zen Go Synergy Core to przenośny interfejs biurkowy, który pozwala użytkownikowi na samodzielnie tworzenie muzyki w dowolnym miejscu i przy użyciu rozwiązań technologicznych, z których korzysta wielu renomowanych producentów. Jakość dźwięku i możliwości w zakresie jego przetwarzania są tu klasą samą dla siebie, a to dzięki cieszącej się szerokim uznaniem 64-bitowej technologii taktowania AFC™ firmy Antelope Audio oraz potężnej platformie Synergy Core, oferującej szeroki wybór efektów.

Zen Go Synergy Core pozwala zniwelować różnicę jakościową pomiędzy nagraniami dokonanymi przez artystów mających dostęp do najlepszych studiów i tymi, które powstały w warunkach studia domowego. Nieskazitelne brzmienie urządzenia jest wynikiem połączenia profesjonalnych konwerterów AD/DA i ultraliniowych przedwzmacniaczy Discrete, zbudowanych na bazie obwodów stosowanych w legendarnych amerykańskich i brytyjskich konsoletach nagraniowych. Uzyskanie tej nieprzeciętnej jakości nie byłoby możliwe bez głównego filaru - 64-bitowej technologii taktowania AFC™, wykorzystanej w najwyższej klasy zegarach firmy Antelope Audio. Są one stosowane w najbardziej prestiżowych studiach na świecie, a zaufało im wielu najwybitniejszych twórców muzyki do produkcji filmowych z Hollywood.

Kupując limitowaną wersję Antelope Zen Go Synergy Core (lub inny interfejs z serii Synergy Core) otrzymasz teraz zestaw prezentów wart aż 12 000 zł. Zalicza się do nich mikrofon modelujący Edge Solo, wraz z dedykowanymi emulacjami klasycznych pojemnościówek, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli Ci wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. Ponadto w zestawie znajduje się również pełna wersja oprogramowania Bitwig Studio DAW.

Kup w sklepie
Wybór redakcji
Bettermaker EQ232D - cyfrowy korektor
cena: 1200,00 zł
EQ232D - cyfrowy korektor

Bez cienia przesady plugin Bettermaker EQ232D tytułowany jest jako wirtualny Pultec XXI wieku. Wtyczka funkcjonuje pod postacią dwóch identycznych interfejsów, mogących pracować współbieżnie w trybie Link, niezależnie dla kanałów lewego i prawego, w trybie Link dla kanałów Mid i Side oraz w trybie oddzielnej regulacji Mid i Side. Pracując współbieżnie, możemy zamknąć dolny interfejs. Przyciski „ze strzałką” pozwalają kopiować ustawienia z jednego kanału na drugi, zarówno w trybie stereo jak i Mid-Side.

 

 

Ogólnie rzecz ujmując, EQ232D to wszechstronny korektor typu Program EQ, czyli dedykowany do obróbki materiałów całościowych i grup miksu. Sekcja P EQ pozwala nadać brzmieniu ogólny charakter soniczny, zaś dwa filtry parametryczne umożliwią precyzyjną korekcję w konkretnych pasmach. To wcale nie wyklucza zastosowania EQ232D jako korekcji na śladach, zwłaszcza bębnów i basu, gdzie jego wyjątkowa zdolność do „robienia dobrze” w zakresie niskich tonów przydaje się szczególnie.

Jeżeli chcielibyście przekonać się o możliwościach tego pluginu na własnej skórze to teraz jest ku temu doskonała okazja, ponieważ przez 14 dni można używać w pełni funkcjonalnej wersji całkowicie za darmo. Wystarczy założyć konto na Plugin Alliance.

Cena
1200 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
cena: 5700,00 zł
Symphony Desktop - interfejs audio

Apogee Symphony Desktop to interfejs audio przeznaczony dla użytkowników Mac, iPad pro i Windows, korzystający ze złącza USB. Oferuje legendarną jakość dźwięku konwertera Symphony I/O Mk II firmy Apogee, ale tym razem elegancko opakowaną w zgrabny interfejs audio 10 × 14, który bezproblemowo mieści się na Twoim biurku czy w torbie i jest znacznie tańszy. Dzięki Symphony Desktop każdy muzyk i producent dostaje do ręki narzędzie, dzięki któremu jest w stanie nagrywać, dogrywać czy miksować przy użyciu najbardziej cenionych w branży konwerterów AD / DA i przedwzmacniaczy mikrofonowych.

Łącząc doskonałą wydajność z nowymi funkcjami (takimi jak prawdziwa emulacja przedwzmacniacza mikrofonowego typu klasyczny NEVE 1066 (NV1066) i lampowego typu Ampex 601 (AX-601), wtyczka Symphony ECS Channel Strip, czy nagrywanie z ultra niską latencją dzięki wbudowanemu DSP oraz natywnym wtyczkom FX Apogee) Apogee Symphony Desktop wzmocni Twoją kreatywność w studio lub w podróży i zapewni Twoim nagraniom przewagę dzięki jakości dźwięku klasy Apogee.

 

 

Funkcje Apogee Symphony Desktop

* Najbardziej przystępny cenowo interfejs serii Symphony w historii Apogee
* Najnowocześniejsze komponenty i konstrukcja obwodu zapewniają szczegółową, nieskazitelną i flagową jakość i brzmienie dźwięku
* 2 zaawansowane przedwzmacniacze mikrofonowe Stepped Gain, posiadające wzmocnienie do 75dB, oraz zmienną impedancję
* Wejście dla instrumentów FET z charakterystyką typową dla wzmacniacza lampowego do gitary elektrycznej
* Prawdziwa emulacja przedwzmacniacza mikrofonowego Apogee Alloy (przetwarzanie analogowe + modelowanie DSP). Oferuje brzmienia: British Solid State (NV-1066) i 50s American Tube (AX-601).
* Wbudowany układ DSP dla wspierania pracy wtyczek Apogee FX Rack
* W pakiecie plugin typu „channel strip” Apogee ECS Symphony skalibrowany przez słynnego realizatora dźwięku, Boba Clearmountaina.  Pracuje zarówno w trybie ze wsparciem DSP, jak i natywnie. Oferuje EQ, kompresję dynamiki i nasycenie dźwięku
* Zawiera wtyczkę Symphony Reverb – wersja Native
* Elastyczny workflow z zerową latencją: Print, Monitor i DualPath Link workflow (unikalny sposób pracy z wtyczkami wpiętymi w tor nagraniowy oraz jednocześnie w tor miksera DAW)
* Interfejs posiada dynamiczny ekran dotykowy do kompleksowej kontroli sprzętu
* Posiada 2 programowalne wyjścia słuchawkowe: 1 x 1/4 ″, 1 x 1/8 ”
* Równoczesne kanały audio 10 IN x 14 OUT
* MIDI przez USB
* Cyfrowe wejścia I wyjścia: 2 x Optical Toslink (ADAT, S / PDIF)
* Wbudowane złącze USB 2.0 (przez złącze USB typu C).
* Kompatybilny z: macOS, Windows, iPad Pro

Cena
5700 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Arturia Minilab Mk II - klawiatura sterująca
cena: 539,00 zł
Minilab Mk II - klawiatura sterująca

Klawiatura sterująca Arturia Minilab Mk II to kompaktowy kontroler oferujący wysokiej jakości klawisze slim keys, dynamiczne pady, enkodery do kontroli parametrów, a także potężny pakiet oprogramowania oraz solidne, wysokiej jakości wykonanie. Urządzenie to doskonały wybór dla mobilnych muzyków czy początkujących adeptów produkcji muzyki. Choć Arturia MiniLab MkII zajmuje niewiele miejsca, to pełni rolę prawdziwego centrum dowodzenia w studio. Niezależnie od tego, czy chcesz eksperymentować z linią basu, podkręcić brzmienie ulubionego syntezatora, czy wygrać na padach nowy beat – z MiniLab MkII to prostsze niż myślisz! Całość świetnie się integruje z oprogramowaniem Analog Lab oraz z programem do produkcji muzyki jak np. Ableton Live, który również jest w zestawie w wersji Lite.

Teraz masz niepowtarzalną okazję - pełna wersja Analog Lab (warta 199 euro) gratis! Wybieraj z ogromnego wyboru najlepszych brzmień vintage i nowoczesnych za pomocą intuicyjnego przeglądania, inteligentnych filtrów i tchnij nowe życie w swój miks dzięki ukochanym dźwiękom wiernie emulowanych klasyków. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym producentem, wykonawcą, sound designerem, czy fanem syntezatorów vintage, na każdym kroku znajdziesz inspirację!

Promocja trwa do 31.12.2021 i dotyczy wszystkich wersji kolorystycznych kontrolera. Dodatkowo, do końca roku trwa globalna promocja Arturii i producent dodaje do zakupionych kontrolerów 3 świetne darmowe wtyczki. I co ważne, w tym przypadku… promocje łączą się! Jeżeli więc zakupiłeś/aś, lub masz zamiar kupić kontroler Arturia MiniLab MkII w okresie 1.09.2021 - 31.12.2021 (u autoryzowanego partnera Audiotech - polskiego dystrybutora marki Arturia), to koniecznie wypełnij formularz TUTAJ, aby otrzymać pełną wersję Analog Lab!

Cena
539 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Marshall Emberton Black - przenośny głośnik
cena: 578,00 zł
Emberton Black - przenośny głośnik

Jeśli szukasz przenośnego głośnika łączącego kompaktowe rozmiary z czystym i bogatym dźwiękiem… Możesz przestać, bo właśnie masz go przed sobą. Model ten wykorzystuje technologię True Stereophonic, dzięki czemu jest w stanie zapewnić pełne doznanie 360°. Koniec z mozolnym wybieraniem tego jednego, najbardziej odpowiedniego miejsca do słuchania muzyki!

Zapewnia ona odtwarzanie dźwięku przez 20+ godzin. Kiedy poziom baterii spadnie do zera, wystarczy zaledwie 20 minut ładowania, aby w “baku” znalazł się zapas energii na kolejne 5 godzin słuchania. Wiadomo, jak to z przenośnymi głośnikami bywa… Często używamy ich poza domem, narażając tym samym na uszkodzenia. Jak sobie z tym radzi Marshall Emberton?

Kapitalnie, dzięki swojej trwałej obudowie, zachowującej jednocześnie pełną funkcjonalność umiejscowionego na niej wielokierunkowego pokrętła. Urządzenie posiada wodoodporność na poziomie IPX7.
Łatwy do przenoszenia

Jaka jeszcze cecha świadczy o tym, że dany głośnik nadaje się do używania poza domem? Oczywiście, łatwość w przenoszeniu. Również pod tym względem Emberton wypada znakomicie, jako że jego waga wynosi zaledwie 0,7 kg. Połącz się z telefonem, albo z innym urządzeniem mobilnym. Za trwałość i jakość połączenia odpowiada wykorzystanie technologii Bluetooth 5.0.

Kompaktowe rozmiary, pojemna bateria, bogaty dźwięk, no i oczywiście efektowne "opakowanie", nawiązujące do ikonicznego designu wzmacniaczy Marshalla. Czego chcieć więcej od przenośnego głośnika do casualowego słuchania muzyki?

MARSHALL EMBERTON BLACK TO:

* przenośny głośnik charakteryzujący się czystym i bogatym dźwiękiem
* kompaktowe rozmiary
* technologia True Stereophonic dla efektu 360°
* 20+ godzin pracy na pełnej baterii
* trwała obudowa z wodoodpornością na poziomie IPX7
* połączenie z wykorzystaniem Bluetooth 5.0
* klasyczny design Marshall

Cena
578 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
RØDE NT-USB Mini + Colors + RØDE Connect - zestaw do nagrań i podcastów
cena: 942,00 zł
NT-USB Mini + Colors + RØDE Connect - zestaw do nagrań i podcastów

Mikrofon pojemnościowy RØDE NT-USB Mini o charakterystyce kardioidalnej ma lepsze parametry nagrywania od NT-USB: rozdzielczość 24 bity przy częstotliwości próbkowania 48 kHz i maksymalnym SPL 121 dB. Mikrofon ma analogowe wyjście słuchawkowe i wbudowany pop filtr. Współpracuje zarówno z komputerami działającymi pod Mac OS, jak i pod Windows. Wymiana danych i zasilanie odbywa się przez złącze USB-C. Świetnie nadaje się dla muzyków, podcasterów i streamerów.

W zestawie z drugim mikrofonem NT-USB Mini, łatwym do odłączenia magnetycznym statywem biurkowym, kablem USB-C 2 m i przejściówką, a także z kolorowymi nakładkami Colors oraz bezpłatną aplikacją Connect, tworzy funkcjonalne rozwiązanie do produkcji podcastów. Aplikacja Connect oferuje intuicyjny, w pełni funkcjonalny interfejs nagraniowy wraz z suwakami, miernikami poziomów, przyciskami wyciszania i innymi, możliwość podłączenia maksymalnie czterech mikrofonów NT-USB Mini do jednego komputera, płynną integrację z aplikacjami do rozmów wideo i streamingu i wiele więcej. Connect bardzo upraszcza sposób nagrywania podcastów i realizacji streamingu na żywo.

Najważniejsze cechy mikrofonu RØDE NT-USB Mini:

•    Wysokiej jakości kapsuła pojemnościowa odpowiedzialna za ciepły, czysty, profesjonalny dźwięk,
•    Charakterystyka kierunkowa kardioidalna ograniczająca dźwięki dochodzące z pomieszczenia i inne dźwięki z zewnątrz,
•    Liniowa odpowiedź częstotliwościowa,
•    Wbudowany pop filtr do osłabienia głosek wybuchowych,
•    Zintegrowane mocowanie obrotowe 360 stopni do szybkiego i łatwego pozycjonowania na biurku, statywie mikrofonowym lub ramieniu studyjnym,
•    Wzmacniacz słuchawkowy klasy studyjnej z precyzyjną kontrolą poziomu i przełączanym monitorowaniem zerowej latencji w celu wyeliminowania rozpraszającego echa,
•    Nie wymaga sterowników: wystarczy podłączyć i nagrywać.

Zestaw RØDE z drugim mikrofonem NT-USB Mini i nakładkami Colors jest ofertą promocyjną ważną do 31.01.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Cena
942 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Novation Circuit Tracks - przenośny groovebox
cena: 1790,00 zł
Circuit Tracks - przenośny groovebox

Groovebox Novation Circuit Tracks to przenośny groovebox, który pozwala na robienie muzyki gdzie tylko chcesz. Dzięki prostocie obsługi potrafi błyskawicznie wciągnąć do gry każdego. Posiada dwie instancje cyfrowego syntezatora, sampler oraz dwa kanały przeznaczone do sekwensowania zewnętrznych urządzeń MIDI.

Najważniejsze cechy:

-    Interfejs, który wciąga w tworzenie muzyki na długie godziny i jest zrozumiały nawet dla początkujących;
-    Dwa kanały syntezatora, cztery kanały samplera perkusyjnego i dwie ścieżki MIDI do sterowania hardwarem;
-    Wbudowana bateria, ładowany przez USB-C;
-    Pełnowymiarowe złącza MIDI.

Cena
1790 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
ALESIS Debut Kit - perkusja elektroniczna
cena: 1190,00 zł
Debut Kit - perkusja elektroniczna

Praktycznie bezgłośny Alesis Debut Kit to najmniejszy model z serii zestawów z padami siatkowymi. Naciągi siateczkowe zapewniają najbardziej realistyczne wrażenia z gry dzięki czemu mamy wrażenie zbliżone do gry na zestawie akustycznym. Wygodne w grze pady praktycznie nie posiadają wystających krawędzi obręczy, a napięcie siateczkowych naciągów możemy dostosować śrubami naciągowymi.

Alesis Debut to idealne rozwiązanie dla początkującego perkusisty. Dzięki doskonałemu odczuciu i realistycznemu odbiciu naciągi siatkowe są najlepszym wyborem, zapewniając autentyczny naturalny feeling i wyjątkowo cichą reakcję - idealną na nocne sesje treningowe. Z werblem 6" i trzema padami tomów 6", dostajesz wszystkie akcesoria do stworzenia kompletnego zestawu perkusyjnego. Całości dopełniają trzy talerze 10", pedał hi-hat, pedał bębna basowego oraz wytrzymała rama.

Zestaw Alesis Debut Mesh gwarantuje wszystko co niezbędne, abyś mógł grać na perkusji zaraz po wyjęciu jej z pudełka. Serce Debut Kit to elektroniczny moduł, wyposażony w 120 brzmień perkusyjnych, 10 gotowych do użycia zestawów dopasowanych do każdego rodzaju muzyki i 30 wbudowanych ścieżek do gry.

Poruszaj się swobodnie dzięki ekranowi LCD i zmieniaj brzmienie dzięki dużym, łatwym w obsłudze przyciskom. Graj razem ze swoimi ulubionymi utworami dzięki wejściu Aux. Możesz nawet używać wirtualnego instrumentu dzięki przemyślanemu złączu USB / MIDI. Dołączone do zestawu słuchawki pozwolą Ci cieszyć się grą bez przeszkadzania domownikom.

Debut Kit dzięki 30 utworom muzycznym i wbudowanemu metronomowi, gwarantuje doskonalenie umiejętności za pomocą wszystkich podstawowych narzędzi, których wymaga początkujący perkusista. Ale to nie wszystko: istnieje nawet wbudowany trener, który sprawi, że będziesz grał lepiej!
Moduł został standardowo wyposażony w wyjście słuchawkowe, dzięki czemu nie będziesz przeszkadzać domownikom i sąsiadom podczas długotrwałych sesji treningowych.

Cena
1190 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
MIPRO MM-107 - mikrofon dynamiczny
cena: 179,00 zł
MM-107 - mikrofon dynamiczny

Mipro MM-107 to przewodowy mikrofon dynamiczny.

* Stalowa profilowana rączka
* Kardioidalna charakterystyka kierunkowości
* Pasmo przenoszenia 50-18000 Hz
* Czułość -74dB ±3dB
* Specjalnie projektowana stalowa siatka ochronna niweluje efekt pop
* Pierścień zapobiegający spadaniu mikrofony z płaskiej powierzchni
* Łatwo dostępny wyłącznik na rączce poniżej kapsuły mikrofonu
* Kabel XLR-TS w zestawie
* Wymiary 51x178 mm
* Waga 235 g

Cena
179 zł
Kup w sklepie
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó