Black Week 2021 - najlepsze okazje dla producentów i muzyków!

|
|
2021-11-21
Black Week 2021 - najlepsze okazje dla producentów i muzyków!

Jak każdego roku podczas Black Week, tak i tym razem przygotowaliśmy nasze zestawienie najciekawszych ofert dla producentów i muzyków. Jeżeli czekaliście z zakupem swego wymarzonego sprzętu, aż nadarzy się ku temu dobra okazja to być może ten moment właśnie nadszedł. W poniższym zestawieniu znajdziecie m.in. interfejsy audio, monitory studyjne, oraz szereg innych produktów, które pomogą Wam osiągać jeszcze lepsze rezultaty podczas pracy w studiu.

PRODUKTY W ZESTAWIENIU
Clearmountains Phases - cyfrowy procesor
Apogee Clearmountains Phases - cyfrowy procesor
Zobacz szczegóły
478,00 zł
Sa2rate2 - procesor sygnałowy
Looptrotter Sa2rate2 - procesor sygnałowy
Zobacz szczegóły
3600,00 zł
Symphony Desktop - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Zobacz szczegóły
5700,00 zł w MBS
Multifuser DC3 - panele akustyczne
Vicoustic Multifuser DC3 - panele akustyczne
Zobacz szczegóły
330,00 zł
Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
Antelope Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
Zobacz szczegóły
3274,00 zł
RP Planar Series - seria słuchawek
Fostex RP Planar Series - seria słuchawek
Zobacz szczegóły
599,00 zł
IN-5 trójdrożne monitory studyjne
Kali Audio IN-5 trójdrożne monitory studyjne
Zobacz szczegóły
1399,00 zł
Signature Series - seria słuchawek
Ultrasone Signature Series - seria słuchawek
Zobacz szczegóły
2499,00 zł
HDL26-A - dwudrożny moduł liniowy
RCF HDL26-A - dwudrożny moduł liniowy
Zobacz szczegóły
11305,00 zł
306P MKII - aktywne monitory odsłuchowe
JBL 306P MKII - aktywne monitory odsłuchowe
Zobacz szczegóły
729,00 zł
ART 915-A - dwudrożne monitory aktywne
RCF ART 915-A - dwudrożne monitory aktywne
Zobacz szczegóły
3899,00 zł
Pokaż więcej (1)

 

Wybór redakcji
Apogee Clearmountains Phases - cyfrowy procesor
cena: 478,00 zł
Clearmountains Phases - cyfrowy procesor

Autentyczne brzmiące emulacje vintydzowych rackowych modułów Boba Clearmountaina typu Flanger i Phaser. Clearmountain's Phases przynosi brzmienie klasycznych procesorów flanger i phaser używanych w studiu przez inżyniera dźwięku Boba Clearmountaina. Dzięki odpowiednim ustawieniom procesorów możesz osiągnąć brzmienie identyczne do tego które usłyszysz  w utworach najbardziej wpływowych artystów na świecie.

Najważniejsze cechy:

Autentyczne emulacje starych modułów Flanger i Phaser Rack Boba Clearmountaina

Phases Presets oferujące dostęp do osobistych ustawień Clearmountaina stosowanych przy produkcji kultowych utworów

Możliwość użycia tzw Module Config aby połączyć flanger i phaser w celu uzyskania złożonych, ewoluujących krajobrazów dźwiękowych


Kup w sklepie
Wybór redakcji
Looptrotter Sa2rate2 - procesor sygnałowy
cena: 3600,00 zł
Sa2rate2 - procesor sygnałowy

Looptrotter SA2RATE-2 nawiązuje do brzmienia starych lampowych konsolet mikserskich i magnetofonów taśmowych. Może łagodnie wyrównywać sygnał, oraz w inteligentny sposób dodawać harmoniczne niskiego rzędu. Pełni również funkcję analogowego soft limitera. W znaczący sposób jest w stanie podnieść poziom RMS w niezwykle muzykalny i przyjazny dla ucha sposób.

Dzięki SA2RATE-2 możesz kreować solidne i mięsiste brzmienie instrumentów już w procesie nagrywania. Możesz także obrabiać wcześniej zarejestrowane ślady i podgrupy podczas miksu. SA2RATE-2 posiada idealnie sparowane obydwa kanały dzięki czemu chętnie stosowany jest także w procesie masteringu. Looptrotter SA2RATE-2 posiada układ preemfazy i deemfazy, co ma bardzo korzystny wpływ na obróbkę sygnału z dużą zawartością niskich częstotliwości, w szczególności bębnów i basu. Doskonale nadaje się także do ożywiania cyfrowych syntezatorów, zbliżając ich brzmienie do dawnych syntezatorów analogowych.

Funkcja HI SMOOTH podbija wysokie częstotliwości przed układem nasycenia oraz obniża je po układzie nasycenia. Funkcja ta powoduje większe nasycenie wysokich częstotliwości harmonicznymi, co powoduje wygładzenie sygnału i przyjemną dla ucha kompresję. Funkcja LO SAFE włącza układ preemfazy i deemfazy”zabezpieczając” najniższe częstotliwości przed przesterowaniem. Funkcja ta jest bezcenna zwłaszcza w przypadku instrumentów z dużą zawartością niskich częstotliwości takich jak bas, stopa, grupa bębnów lub cały miks.

 Nowe funkcje w wersji SA2RATE-2:
– wejście instrumentalne TRS (-10dB)
– funkcje LO Safe / HI Smooth
– możliwość miksowania sygnału czystego (DRY) z przetwarzanym (WET)

Kup w sklepie
Wybór redakcji
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
cena: 5700,00 zł
Symphony Desktop - interfejs audio

Apogee Symphony Desktop to interfejs audio przeznaczony dla użytkowników Mac, iPad pro i Windows, korzystający ze złącza USB. Oferuje legendarną jakość dźwięku konwertera Symphony I/O Mk II firmy Apogee, ale tym razem elegancko opakowaną w zgrabny interfejs audio 10 × 14, który bezproblemowo mieści się na Twoim biurku czy w torbie i jest znacznie tańszy. Dzięki Symphony Desktop każdy muzyk i producent dostaje do ręki narzędzie, dzięki któremu jest w stanie nagrywać, dogrywać czy miksować przy użyciu najbardziej cenionych w branży konwerterów AD / DA i przedwzmacniaczy mikrofonowych.

Łącząc doskonałą wydajność z nowymi funkcjami (takimi jak prawdziwa emulacja przedwzmacniacza mikrofonowego typu klasyczny NEVE 1066 (NV1066) i lampowego typu Ampex 601 (AX-601), wtyczka Symphony ECS Channel Strip, czy nagrywanie z ultra niską latencją dzięki wbudowanemu DSP oraz natywnym wtyczkom FX Apogee) Apogee Symphony Desktop wzmocni Twoją kreatywność w studio lub w podróży i zapewni Twoim nagraniom przewagę dzięki jakości dźwięku klasy Apogee.

 Funkcje Apogee Symphony Desktop

* Najbardziej przystępny cenowo interfejs serii Symphony w historii Apogee
* Najnowocześniejsze komponenty i konstrukcja obwodu zapewniają szczegółową, nieskazitelną i flagową jakość i brzmienie dźwięku
* 2 zaawansowane przedwzmacniacze mikrofonowe Stepped Gain, posiadające wzmocnienie do 75dB, oraz zmienną impedancję
* Wejście dla instrumentów FET z charakterystyką typową dla wzmacniacza lampowego do gitary elektrycznej
* Prawdziwa emulacja przedwzmacniacza mikrofonowego Apogee Alloy (przetwarzanie analogowe + modelowanie DSP). Oferuje brzmienia: British Solid State (NV-1066) i 50s American Tube (AX-601).
* Wbudowany układ DSP dla wspierania pracy wtyczek Apogee FX Rack
* W pakiecie plugin typu „channel strip” Apogee ECS Symphony skalibrowany przez słynnego realizatora dźwięku, Boba Clearmountaina.  Pracuje zarówno w trybie ze wsparciem DSP, jak i natywnie. Oferuje EQ, kompresję dynamiki i nasycenie dźwięku
* Zawiera wtyczkę Symphony Reverb – wersja Native
* Elastyczny workflow z zerową latencją: Print, Monitor i DualPath Link workflow (unikalny sposób pracy z wtyczkami wpiętymi w tor nagraniowy oraz jednocześnie w tor miksera DAW)
* Interfejs posiada dynamiczny ekran dotykowy do kompleksowej kontroli sprzętu
* Posiada 2 programowalne wyjścia słuchawkowe: 1 x 1/4 ″, 1 x 1/8 ”
* Równoczesne kanały audio 10 IN x 14 OUT
* MIDI przez USB
* Cyfrowe wejścia I wyjścia: 2 x Optical Toslink (ADAT, S / PDIF)
* Wbudowane złącze USB 2.0 (przez złącze USB typu C).
* Kompatybilny z: macOS, Windows, iPad Pro

Cena
5700 zł
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Vicoustic Multifuser DC3 - panele akustyczne
cena: 330,00 zł
Multifuser DC3 - panele akustyczne

Panel akustyczny rozpraszający Vicoustic Multifuser DC3 to jeden z najlepszych dyfuzorów dostępnych na rynku! Świetnie zaprojektowany i doskonale wykonany charakteryzuje się efektywnym działaniem i nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem.

Vicoustic Multifuser DC3 to dwu wymiarowy panel rozpraszający do mocowania na ścianach i sufitach. Rozprasza fale dźwiękowe w dwóch płaszczyznach poziomo i pionowo. Jest zbudowany z najwyższej jakości spienionego polistyrenu (EPS).

Vicoustic Multifuser DC3  działa na wysokie częstotliwości rozjaśniając i czyszcząc dźwięk w pomieszczeniu. Pomaga rozwiązać problemy związane z brakiem zrozumienia mowy czy też czytelności muzyki w pomieszczeniach. W pomieszczeniach przetłumionych pozwala uzyskać efekt zwiększenia przestrzeni. Ze względu na swój atrakcyjny wygląd pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia.

Cechy Vicoustic Multifuser DC3:

•    wysoka wydajność rozpraszania
•    prosta instalacja: (VicFix Mini – w zestawie), klej
•    możliwość malowania panelu farbami na bazie wody
•    4 sztuk paneli w pudełku
•    dostępne kolory: biały, czarny, szary

Informacje techniczne Vicoustic Multifuser DC3:

•    Materiał – spieniony polistyren (EPS)
•    Wymiary – 59,5 x 59 x 14,7 cm

Cena
1280 zł (za komplet 4 szt.)
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Antelope Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio
cena: 3274,00 zł
Zen Go Synergy Core Limited Edition - interfejs audio

Antelope Zen Go Synergy Core to przenośny interfejs biurkowy, który pozwala użytkownikowi na samodzielnie tworzenie muzyki w dowolnym miejscu i przy użyciu rozwiązań technologicznych, z których korzysta wielu renomowanych producentów. Jakość dźwięku i możliwości w zakresie jego przetwarzania są tu klasą samą dla siebie, a to dzięki cieszącej się szerokim uznaniem 64-bitowej technologii taktowania AFC™ firmy Antelope Audio oraz potężnej platformie Synergy Core, oferującej szeroki wybór efektów.

Zen Go Synergy Core pozwala zniwelować różnicę jakościową pomiędzy nagraniami dokonanymi przez artystów mających dostęp do najlepszych studiów i tymi, które powstały w warunkach studia domowego. Nieskazitelne brzmienie urządzenia jest wynikiem połączenia profesjonalnych konwerterów AD/DA i ultraliniowych przedwzmacniaczy Discrete, zbudowanych na bazie obwodów stosowanych w legendarnych amerykańskich i brytyjskich konsoletach nagraniowych. Uzyskanie tej nieprzeciętnej jakości nie byłoby możliwe bez głównego filaru - 64-bitowej technologii taktowania AFC™, wykorzystanej w najwyższej klasy zegarach firmy Antelope Audio. Są one stosowane w najbardziej prestiżowych studiach na świecie, a zaufało im wielu najwybitniejszych twórców muzyki do produkcji filmowych z Hollywood.

Kupując limitowaną wersję Antelope Zen Go Synergy Core (lub inny interfejs z serii Synergy Core) otrzymasz teraz zestaw prezentów wart aż 12 000 zł. Zalicza się do nich mikrofon modelujący Edge Solo, wraz z dedykowanymi emulacjami klasycznych pojemnościówek, pakiet profesjonalnie brzmiących wtyczek, w którego skład wchodzą vintage'owe preampy i korektory, legendarne kompresory, klasyczne i nowoczesne zestawy gitarowe i efekty studyjne, m.in. AFX2DAW, który pozwoli Ci wykorzystać to wszystko z poziomu ulubionego programu DAW. Ponadto w zestawie znajduje się również pełna wersja oprogramowania Bitwig Studio DAW.

Kup w sklepie
Wybór redakcji
Fostex RP Planar Series - seria słuchawek
cena: 599,00 zł
RP Planar Series - seria słuchawek

Opracowana w latach 70-tych pionierska technologia Regular Phase (RP) szybko stała się wyznacznikiem jakości produktów spod marki Fostex. Seria słuchawek z oznaczeniem RP od ponad 40 lat spotykana jest w studiach nagraniowych na całym świecie. Producent postawił na wysoki komfort użytkowania oraz maksimum, jeśli chodzi o dźwięk. Przetworniki oferują naturalną przejrzystość oraz są w stanie przyjąć moc rzędu nawet 3W, przez co zapewniają szeroki zakres dynamiki w całym paśmie.

Słuchawki Fostex T20RP, T40RP i T50RP w regularnej sprzedaży dostępne są w cenie 599 zł, jednak z hasłem "estrada" przysługuje Wam 20% rabatu (hasło należy podać w uwagach do zamówienia)!

Kup w sklepie
Wybór redakcji
Kali Audio IN-5 trójdrożne monitory studyjne
cena: 1399,00 zł
IN-5 trójdrożne monitory studyjne

Kali Audio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu użytkowników i wprowadza nowe 3-drożne monitory studyjne IN-5 z 5-calowym głośnikiem niskotonowym, koncentrycznym 4-calowym głośnikiem średniotonowym i 1-calowym głośnikiem wysokotonowym. Uzupełnia on linię 3-drożnych monitorów studyjnych Kali Audio "Independence", w skład której wchodzi również większy model IN-8. W obu systemach, podział pasma pomiędzy głośnikiem niskotonowym a koncentrycznymi przetwornikami średnio-wysokotonowymi sprawia, że monitory są akustycznie punktowym źródłem dźwięku. Taka konfiguracja eliminuje przestrzenną separację elementów wysokotonowych i niskotonowych, dając monitorom bardzo szczegółową scenę dźwiękową. Przetwornik średniotonowy odciąża również głośnik niskotonowy i wysokotonowy, pozwalając na znaczną poprawę całkowitych zniekształceń harmonicznych w całym systemie.

Głośnik średniotonowy został zoptymalizowany pod kątem roli falowodu głośnika wysokotonowego, a wychylenie międzyszczytowe ograniczono do 1 milimetra, unikając w ten sposób zniekształceń intermodulacyjnych, które mogą być problematyczne w konstrukcjach współosiowych.

Monitor Kali Audio IN-5 to coś więcej niż tylko "młodszy brat" IN-8. Jego konstrukcja jest efektem rocznych badań i rozwoju, ponieważ Kali Audio stara się dostarczyć swoim klientom więcej wartości. IN-5 wprowadza nową platformę wzmacniacza, która redukuje szumy własne o 12 dB, oraz implementuje bardziej wydajną sekcję DSP, pozwalającą na uzyskanie lepszych osiągów w wysokich częstotliwościach. Membrany głośników niskotonowego i średniotonowego zostały zmodernizowane, a nowe materiały zapewniają jeszcze większą niezawodność. IN-5 jest zasilany przez 160 W wzmacniacz klasy D, z czego 80 W trafia do głośnika niskotonowego, a po 40 W do średniotonowego i wysokotonowego, maksymalny poziom SPL wynosi 112 dB. Ustawienia korektora granicznego, podobnie jak w przypadku monitorów serii Lone Pine firmy Kali Audio, dostępne są z tyłu głośnika, wraz z krótkim przewodnikiem wydrukowanym bezpośrednio na samym głośniku. Pasmo przenoszenia wynosi (-10 dB): 39 Hz-25 kHz.

Moc
160 W
Charakterystyka
Aktywny
Maks. poziom SPL
112 dB
Kup w sklepie
Wybór redakcji
Ultrasone Signature Series - seria słuchawek
cena: 2499,00 zł
Signature Series - seria słuchawek

Utrasone wprowadza nową wersję autorskiego systemu S- Logic3, w której wprowadza szereg fundamentalnych zmian, które jeszcze bardziej ulepszają jego działanie. W nowym systemie zastosowano nowy System Podwójnych Deflektorów, które dbają o to, aby fala akustyczna równomiernie rozchodziła się bezpośrednio od przetworników. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano jeszcze lepsze, bardziej naturalne odwzorowanie przestrzeni z niezwykle realistyczną holografią obrazu muzycznego. System jest zastosowany w nowo wprowadzanych produktach klasy Signature, na którą składają się modele Signature Natural, Signature Master oraz Signature Pulse. Pierwsze dwa dedykowane są  dla wymagających użytkowników na rynkach studyjnym i audiofilskim. Seria Signature Pulse ma zaś zapewnić referencyjną jakość dźwięku dla DJ-ów.

W regularnej sprzedaży słuchawki dostępne są w następujących cenach:

Ultrasone Signature Pulse - 2499 zł
Ultrasone Signture Natura - 2990zł
Ultrasone Signature Master - 4399zł

UWAGA! Od tej ceny na hasło "estrada" przysługuje 30% rabat (należy podać hasło w uwagach do zamówienia)! Promocja ważna jest do 01.12.2021.

Kup w sklepie
Wybór redakcji
RCF HDL26-A - dwudrożny moduł liniowy
cena: 11305,00 zł
HDL26-A - dwudrożny moduł liniowy

RCF HDL26-A to ultra-kompaktowy dwudrożny aktywny system touringowy, przeznaczony do organizacji małych i średnich imprez, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki zaawansowanej konstrukcji przetworników i wzmacniacza klasy D o mocy 2000W, należących do najlepszych w swojej klasie, jest on w stanie zapewnić rozszerzoną dolną część pasma i nieskazitelny dźwięk dla szerokiego zakresu zastosowań, samodzielnie lub w konfiguracjach układu liniowego zarządzanych przez sieć RDNet.

RDNet to niezawodna sieć zarządzania i platforma sterowania dla małych, średnich i dużych systemów nagłaśniających, jak również złożonych i rozbudowanych instalacji. Bazując na zastrzeżonym protokole sieciowym, RDNet zapewnia intuicyjne sterowanie i monitorowanie każdego podłączonego urządzenia/przedmiotu w systemie audio RCF. Każde urządzenie posiada procesor DSP do adresowania określonych ustawień lub modyfikacji parametrów do pojedynczych lub grup obiektów. Użytkownik sieci może zmienić poziom, opóźnienie, EQ (również liniowy fazowy FiR) i inne ustawienia, w tym zaawansowane konfiguracje subwoofera. RDNet nie jest przeznaczona wyłącznie dla głośników - można sterować parametrami i trasą wielu urządzeń RCF, takich jak matryce cyfrowe czy wzmacniacze.

Symetryczna konstrukcja obudowy zapewnia jednakowe pokrycie 100°x10° w lewo i w prawo. Pozycjonowanie komponentów i specjalna zwrotnica DSP w HDL 26-A zapewnia stałą kierunkowość, redukując punkty przerw lub tłumienia.mZintegrowane mocowania są zarówno łatwe w użyciu, jak i konfigurowalne, co pozwala inżynierowi systemu tworzyć klaster w kształcie litery J i spirali z kątem 1°. Hardware został zaprojektowany z myślą o łatwej i szybkiej konfiguracji. Do 16 modułów HDL 26-A można zamocować na jednym flybarze.

Wytrzymała maskownica przednia jest malowana proszkowo. Specjalna pianka przezroczysta dźwiękowo pomaga dodatkowo chronić przetworniki przed kurzem. Aby zapewnić odporność na warunki atmosferyczne, dostępna jest osłona przeciwdeszczowa. Po wielu symulacjach komputerowych, testach w komorach bezechowych i sesjach odsłuchowych, układ głośnika niskotonowego w hybrydowej konfiguracji bandpass skutkuje szerszym i bardziej spójnym pokryciem, pozwalając na bardziej efektywną wiązkę przednią z zaledwie kilku modułów. Taki układ zwiększa kierunkowość układu liniowego, podwajając punkty promieniowania na niskich/średnich częstotliwościach. Kształt przegrody redukuje turbulencje poza falowodem, zmniejszając ogólne zniekształcenia.

Wzmacniacz jest centralnym elementem rozwoju produktów RCF. Sekcja mocy HDL 26-A jest dostosowana do przetworników i konstrukcji obudowy w celu osiągnięcia doskonałej wydajności, niskiego poziomu zniekształceń i wysokiego stosunku sygnału do szumu. Technologia wzmacniacza mocy klasy D pracującego przy bardzo niskiej impedancji zapewnia rozszerzone pasmo przenoszenia transjentów, podczas gdy wysoki współczynnik tłumienia poprawia jakość dźwięku i szczegółowość. Moduł wzmacniacza posiada sekcję wejściową +24 dBu, solidną, obrabianą maszynowo strukturę aluminiową, która nie tylko stabilizuje wzmacniacz podczas transportu, ale także pomaga w rozpraszaniu ciepła bez wentylatora. Sekcja DSP o niskich opóźnieniach wykorzystuje niezwykłą ilość mocy obliczeniowej do przetwarzania danych na żywo z prostą kontrolą i monitorowaniem pojedynczych części modułu, w tym kątów podwieszenia i wydajności przetworników poprzez sieć RDNet. Cały zestaw zabezpieczeń zapewnia trwałość i niezawodność produktu. RCF HDL 26-A jest wyposażony w najnowocześniejsze przetworniki RCF z magnesami neodymowymi. Doświadczone zespoły inżynierów RCF opracowały i dopasowały każdy komponent - począwszy od zasilania, poprzez płytkę wejściową, wzmacniacze i przetworniki, aż po kompletny system HDL 26-A.

Pasmo przenoszenia
55 Hz ÷ 20000 Hz
Moc
2000 W Peak, 1000 W RMS
Wymiary
237x470x377 mm
Waga
13.5 kg
Maks. poziom SPL
133 dB
Kup w sklepie
Wybór redakcji
JBL 306P MKII - aktywne monitory odsłuchowe
cena: 729,00 zł
306P MKII - aktywne monitory odsłuchowe

JBL 306P MKII to aktywny monitor studyjny o konstrukcji dwudrożnej z 6,5 calowym przetwornikiem niskich częstotliwości i 1 calowym neodymowym tweeterem. Wysoka jakość wykonania, rewolucyjna technologia falowodu Image Control Waveguide, pasmo przenoszenia 39 Hz – 24 kHz to tylko niektóre cechy monitora z serii 3.

Nowa generacja kompaktowego monitora studyjnego JBL 306P MkII sprawia, że legendarne osiągi JBL są dostępne dla każdego studia. Dzięki rewolucyjnemu JBL Image Control Waveguide i udoskonalonym przetwornikom, JBL 306P MKII oferuje oszałamiające detale, precyzyjne obrazowanie, szeroką gamę punktów i imponujący zakres dynamiki, który zwiększa krytyczne możliwości odsłuchowe w każdym miejscu pracy. Dzięki opatentowanym technologiom zaczerpniętym z serii JBL 7 i M2 Master Reference Monitors oraz eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu, JBL 306P MKII zapewnia doskonałe osiągi w przystępnej cenie.

Pasmo przenoszenia
47Hz – 20kHz (±3dB); 39Hz – 24kHz (10dB)
Wejście analogowe
1 x XLR żeńskie, 1 x TRS żeńskie, zbalansowane
Waga
6,1 kg
Wymiary
361 x 224 x 282mm
Maks. poziom SPL
110dB
Kup w sklepie
Wybór redakcji
RCF ART 915-A - dwudrożne monitory aktywne
cena: 3899,00 zł
ART 915-A - dwudrożne monitory aktywne

ART 915-A został zaprojektowany w sposób mistrzowski, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku i wszechstronność w intensywnych zastosowaniach audio. Połączenie 1,75-calowego głośnika ciśnieniowego, 15-calowego głośnika niskotonowego, dwukanałowego wzmacniacza o mocy 2100 W oraz falowodu True Resistive Waveguide o stałej kierunkowości zapewnia spójne pokrycie obszaru odsłuchu w zakresie 100° x 60° i dźwięk pozbawiony zniekształceń o poziomie 131 dB SPL.

ART 915-A, stosowany jako samodzielny głośnik w systemie FOH, jako głośnik satelitarny (z subwooferem), monitor sceniczny lub podwieszony, zapewnia wysoką wydajność i niezawodność w kompaktowej obudowie. Zaprojektowany jako najbardziej elastyczny głośnik w swojej klasie, posiada również wiele punktów mocowania do stałej instalacji. Dzięki połączeniu opatentowanego przez RCF przetwarzania FiRPHASE i Bass Motion Control DSP, idealnie dostrojonego do każdego modelu, publiczność doświadczy absolutnej czystości i głębokiego, potężnego basu. Elegancka obudowa wykorzystuje specjalny polipropylenowy materiał kompozytowy z wewnętrznym wzmocnieniem M-brace, dzięki czemu jest łatwa w przenoszeniu i bezpieczna w instalacji na statywie, ścianie lub kratownicy przy użyciu wielu dostępnych punktów mocowania.ART 915-A został zaprojektowany w sposób mistrzowski, aby zapewnić doskonałą jakość dźwięku i wszechstronność w intensywnych zastosowaniach audio.

Połączenie 1,75-calowego głośnika ciśnieniowego, 15-calowego głośnika niskotonowego, dwukanałowego wzmacniacza o mocy 2100 W oraz falowodu True Resistive Waveguide o stałej kierunkowości zapewnia spójne pokrycie obszaru odsłuchu w zakresie 100° x 60° i dźwięk pozbawiony zniekształceń o poziomie 131 dB SPL. ART 915-A, stosowany jako samodzielny głośnik w systemie FOH, jako głośnik satelitarny (z subwooferem), monitor sceniczny lub podwieszony, zapewnia wysoką wydajność i niezawodność w kompaktowej obudowie. Zaprojektowany jako najbardziej elastyczny głośnik w swojej klasie, posiada również wiele punktów mocowania do stałej instalacji. Dzięki połączeniu opatentowanego przez RCF przetwarzania FiRPHASE i Bass Motion Control DSP, idealnie dostrojonego do każdego modelu, publiczność doświadczy absolutnej czystości i głębokiego, potężnego basu. Elegancka obudowa wykorzystuje specjalny polipropylenowy materiał kompozytowy z wewnętrznym wzmocnieniem M-brace, dzięki czemu jest łatwa w przenoszeniu i bezpieczna w instalacji na statywie, ścianie lub kratownicy przy użyciu wielu dostępnych punktów mocowania.

Pasmo przenoszenia
45 Hz ÷ 20000 Hz
Moc
2100 W
Max spl dla pary
131 dB
Wymiary
716.6 mm X 415 mm X 410 mm
Waga
22 kg
Cena
3899
Kup w sklepie
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó