Więcej...

Sprawdź się na bitach duetu Whitehouse!

16.05.2018 
Sprawdź się na bitach duetu Whitehouse!

Magiera i L.A. tworzący duet Whitehouse to marka w polskim hip-hopie, której w zasadzie nikomu nie trzeba przedstawiać. Kolejne części ich "Kodexu" za każdym razem były dużym wydarzeniem na scenie a niejeden z wyprodukowanych przez nich utworów stał się klasykiem. Dzięki nowemu konkursowi 2Track'a możecie nagrać swoje rymy na te świetne bity.

Grudzień 2002 roku i pierwsza część "Kodexu" a na niej OSTR w numerze "Na Raz", Mes z Blefem i Pezetem w kawałku "Oczy Otwarte" albo Łona i jego "Piękny Dzień By Zadzwonić". Dwa lata później ukazuje się druga część serii, czyli otrzymujemy numery takich tuzów jak chociażby Mes i Numer Raz w głośnym kawałku "Rok Później" a także WWO ze swoim "Każdy Ponad Każdym". Tych świetnych numerów było zdecydowanie więcej, bo w zasadzie każda z pięciu (!) części trzymała wysoki poziom.

 

 

Dzięki nowemu konkursowi na platformie 2Track teraz Wy możecie sprawdzić się na tych klasycznych bitach. Do dyspozycji macie m.in. muzykę znaną właśnie z kawałków "Każdy Ponad Każdym" czy "Rok Później". Udostępnione bity są bardzo różnorodne i każdy raper czy wokalista na pewno znajdzie coś dla siebie.

Dla najlepszych wykonawców przewidziano atrakcyjne nagrody m.in.: mikrofon Sontronics Saturn, 8-godzinna sesja nagraniowa w jednym z najlepszych studiów nagraniowych w Europie - Custom34, gadżety 2Tracka oraz półroczną subskrypcję TIDAL.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.