Więcej...

Bezpłatny 1GB brzmień od Red Room Audio

07.06.2018  | Piotr Lenartowicz
Bezpłatny 1GB brzmień od Red Room Audio fot. https://redroomaudio.com

Firma Red Room Audio powstała w ubiegłym roku z inicjatywy Dickie Chapin'a, który wcześniej współpracował z Impact Soundworks. Teraz możemy pobrać zupełnie za darmo część najpopularniejszych jak dotąd brzmień oferowanych przez tą niedawno powstałą markę.

Mowa o pakiecie brzmień "Palette - Primary Colors" w którym znajdziemy dokładnie 1.3 GB próbek m.in. skrzypiec czy instrumentów dętych. W porównaniu do innych pakietów z linii "Palette" (dostępnych już za odpowiednią opłatą) "podstawowe kolory" są nieco uboższe (chociażby dlatego, że zarejestrowano je na jednym mikrofonie), jednak nadal oferta wygląda bardzo ciekawie.

 

 

Bibliotekę brzmień możemy wgrać do Native Instruments Kontakt (wersja 5.7.3. lub wyżej) ale będzie ona działa tylko na pełnej wersji tego software'u. W przypadku kiedy korzystamy z darmowego Kontakt Player'a będzie ona działać jedynie przez 15 minut.

 

 

Przedstawiciele Red Room Audio zapewne liczą, że po przetestowaniu darmowych sampli ich autorstwa zdecydujemy się zapłacić za pełen dostęp do bibliotek "Palette". Wygląda to, więc na uczciwy układ.

"Palette - Primary Colors" znajdziecie tutaj: https://redroomaudio.com/product/palette-primary-colors/