Więcej...

Wygraj monitory 8330A w konkursie Genelec

05.07.2018  | Piotr Lenartowicz
Wygraj monitory 8330A w konkursie Genelec

Dopiero co informowaliśmy o serii filmów, która powstaje przy okazji obchodów 40-lecia firmy Genelec a teraz zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez fińskie przedsiębiorstwo oraz markę Rovio.

Jak zapewne większość z naszych Czytelników wie firma Rovio specjalizuje się w produkcji gier a ich zdecydowanie najbardziej znanym produktem jest seria "Angry Birds". I to właśnie remiks utworu znanego z tej gry może przynieść nam wygraną w postaci m.in. monitorów 8330A SAM wraz z oprogramowaniem. Organizatorzy konkursu zapewnili pulę nagród o równowartości niemal 4000$ a więc jest o co walczyć.

 

 

Ponadto najlepsze remiksy mają znaleźć się na specjalnym wydawnictwie szykowanym przez obie marki. Trzeba przyznać, że firma Genelec potrafi wyprawić huczne urodziny. Swoją wersje utworu "Bacon Wings" należy przygotować do 22 sierpnia oraz wgrać na oficjalną stronę konkursu.

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://metapop.com/pages/promos/angry-birds-evolution-bacon-wings-remix-competition?p=1