Patterning 2 Drum Machine - wystartował preorder

12.07.2018  | Paweł Pruski
Patterning 2 Drum Machine - wystartował preorder

Patterning 2 Drum Machine  jest aplikacją (dedykowaną na platformę iOS), która służy do tworzenia beatów. Druga wersja programu była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier. Właśnie pojawiły się pierwsze dema oraz preorder.

Podobnie jak w pierwszej wersji programu interfejs aplikacji oparty jest na sekwencerze kołowym. Odświeżony został design, co przełożyło się na poprawienie czytelności. Zastosowano strategię przemyślanej ewolucji - wszystkie najważniejsze funkcje znane z poprzedniej wersji programu pozostały na swoim miejscu. Oczywiście zaimplementowane zmiany nie kończą się na wyglądzie. Wprowadzone udogodnienia czynią Patterning 2 jeszcze potężniejszym narzędziem do tworzenia beatów.

 

 

Pierwszą znaczącą zmianą jest dodanie możliwości nagrywania sekwencji za pomocą zewnętrznego kontrolera MIDI. Usprawnienie współpracy z zewnętrznymi kontrolerami jest istotnym krokiem w kierunku wieloplatformomości. Biorąc pod uwagę, że aplikacja korzysta z protokołu Ableton Link - może stać się integralną częścią programu DAW. W nowej wersji Patterning dodano również tryb losowości, który może zostać zaimplementowany w obrębie dowolnej sekwencji, efektu, czy też parametru. Usprawniono również zarządzanie samplami - nowa obsługa folderów, to koniec z bałaganem, który doskwierał pierwszej wersji.

 

 

Patterning 2 dostępny będzie od końca lipca br. Aby zachęcić do zakupu aplikacji firma Olympia Noise zaproponowała preorder w obrębie, którego cena aplikacji wynosi 14,99$. Jeśli więc korzystacie z pierwszej wersji aplikacji, lub też chcecie doposażyć wasz setup w ciekawą maszynę perkusyjną - warto skorzystać z okazji.

Strona producenta: https://www.olympianoiseco.com

Zobacz także test wideo:
Technics EAH-A800 - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów
Technics EAH-A800 - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów
Wszystkim osobom dorastającym w latach 70. i 80. minionego wieku należąca do Panasonica marka Technics nieodmiennie kojarzy się z gramofonami oraz doskonałym sprzętem hi-fi.
Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó