Więcej...

Kontener Syntezy już po raz drugi w Poznaniu

20.07.2018  | Piotr Lenartowicz
Kontener Syntezy już po raz drugi w Poznaniu

W dniach 26-29.07 na terenie KontenerART, czyli na popularnych "kontenerach" odbędzie się druga edycja warsztatów syntezatorowych organizowanych przez patch.audio, czyli sklep internetowy z modułami DIY.

- Uczestnicy tegorocznych wykładów poznają odrobinę historii syntezatorów, dowiedzą się jakimi podstawowymi rodzajami syntezy dysponujemy, jak syntezatory mogą być wykorzystane np. w muzyce gitarowej i z czego powinien składać się setup live - mówi Dawid Nowak z patch.audio - Nie zabraknie również efektów, modularów i innych customowych maszyn, a nawet będzie okazja dowiedzieć się jak zacząć je samemu projektować - dodaje.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów podczas warsztatów zostaną poruszone zagadnienia skierowane zarówno do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z syntezatorami jak i tych bardziej doświadczonych - Podczas tych czterech dni zostanie poruszone tyle zagadnień, że bez wątpienia każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - kończy Dawid Nowak.

W niedzielny wieczór jako zwieńczenie warsztatów zaplanowano ciekawe występy na żywo. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2020557374926773/