Sennheiser Digital 6000 (cz. I) / Wideotest

Inne | 16.08.2018 
Marka:  Sennheiser

Zapraszamy na nasz test systemu bezprzewodowego Sennheiser Digital 6000. Redaktor naczelny magazynu Estrada i Studio, Tomasz Wróblewski spotkał się z Grzegorzem Fotkiem, szefem firmy Aplauz (dystrybutorem marki Sennheiser) aby porozmawiać o tym niezwykle rozbudowanym narzędziu.

 

Najważniejsze cechy systemu Digital Sennheiser 6000

- System mieści się w standardowym 2-kanałowym racku 19’

- Wykorzystanie technologii Long Range oraz Sennheiser Audio Codec, znanych z najbardziej zaawansowanego systemu Sennheiser Digital 9000

- Zastosowanie technologii True Bit Diversity, gwarantującej najlepszą jakość sygnału

- Najwyższa jakość dźwięku: strumień audio o rozdzielczości 300 kb/s (niemal 50% więcej niż w najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach konkurencyjnych)

- Odbiorniki, obsługujące cały dostępny zakres UHF (244 MHz)

- Wbudowane wyjścia analogowe, cyfrowe AES/EBU oraz Dante (jako opcja) - Bezkonkurencyjny zasięg pracy

- Transmisja odporna na zakłócenia elektromagnetyczne (np. emitowane przez ściany LED)

Zobacz także test wideo:
Audient iD4/iD14 - interfejsy audio
Audient iD4/iD14 - interfejsy audio
Z nowymi wersjami modeli iD4 oraz iD14 firma Audient zamierza mocno powalczyć o klienta z całą „budżetowo-interfejsową” konkurencją, z Focusrite Scarlett na czele. Trzeba powiedzieć, że nie jest w tej walce skazana na porażkę.

- Unikatowy układ cyrkulatorów w nadajnikach, co gwarantuje brak zakłóceń intermodulacyjnych oraz wyjątkowo efektywne wykorzystanie pasma bez konieczności zmniejszania mocy, dynamiki i strumienia danych

- Kompatybilność nadajników do ręki ze wszystkimi kapsułami mikrofonowymi Sennheiser oraz Neumann (dostępne opcjonalne adaptery dla przetworników mikrofonowych innych firm)

Producent
Sennheiser
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT