Dni Instrumentów Klawiszowych 2005

07.10.2005 
Dni Instrumentów Klawiszowych 2005

W dniach 18-19 listopada 2005 w Poznaniu odbędzie się ogólnopolska impreza dla klawiszowców i komputerowców. Gwiazdą imprezy będzie sam Marek Biliński. ...

Dwudniowa impreza, która odbędzie się w sklepie Music Store Poznań oraz klubie Piwnica 21 ma bardzo bogaty program. Wydarzeniem muzycznym będzie solowy recital Marka Bilińskiego, który w piątek 18 listopada w godzinach popołudniowych w poznańskim klubie Piwnica 21 zagra szereg swoich kompozycji. Recital będzie połączony z warsztatami muzycznymi prowadzonymi przez Mistrza. Imienne rezerwacje darmowych wejściówek na koncert i warsztaty Marka Bilińskiego można zamawiać drogą e-mailową (dik@e-muzyk.pl). Ilość wejściówek ograniczona.

Przez cały czas trwania imprezy będą odbywać się prezentacje najnowszych syntezatorów, pianin cyfrowych, syntezatorów wirtualnych i programów muzycznych oraz najnowszych kart dźwiękowych i interfejsów audio/MIDI. Szczegółowy program prezentacji już wkrótce. W planach są również warsztaty, m.in. poświęcone konfiguracji domowego studia, technikom rejestracji różnych źródeł sygnałów, miksowaniu aranżacji oraz programowaniu bębnów.

Ważnym punktem imprezy będzie konkurs kompozytorski el-muzyki. Utwory konkursowe w postaci plików mp3 (maksymalna wielkość pliku 5MB) prosimy nadsyłać na e-mail konkurs@e-muzyk.pl lub listownie na CD/DVD-ROM na adres: redakcja E-MUZYK.pl, oś. Orła Białego 44/54, 61-251 Poznań z dopiskiem KONKURS KOMPOZYTORSKI. Niezbędne jest podanie danych kontaktowych - imię i nazwisko, adres korespondencyjny, e-mail oraz telefon kontaktowy. Nadesłane materiały nie będą zwracane. Ostateczny termin nadsyłania utworów konkursowych mija 14.11.2005. O zakwalifikowaniu do konkursu będziemy informować indywidualnie, we wtorek 15.11.2005. Przyjazd na konkurs na własny koszt. Przesłuchania konkursowe odbędą się w piątek 18.11.2005 od godziny 14:00. Przewodniczącym jury jest Marek Biliński.

Wśród nagród są m.in.: karta E-MU 0404 z wirtualnym syntezatorem ProteusX ufundowana przez Music Store Poznań, syntezator Ultimate SoundBank ULTRA FOCUS ufundowany przez wortal E-MUZYK.pl, prenumeraty magazynu "Estrada i Studio" ufundowane przez wydawnictwo AVT. Dla uczestników spoza Poznania zainteresowanych pobytem dwudniowym organizowany jest niedrogi nocleg. W sprawie wstępnej rezerwacji noclegu prosimy pisać na e-mail dik@e-muzyk.pl.
Organizatorem imprezy jest wortal E-MUZYK.pl (www.e-muzyk.pl). Współorganizatorem jest poznański sklep Music Store. Patronat prasowy nad imprezą objął magazyn "Estrada i Studio".

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann NDH 30 Black Edition - studyjne słuchawki
Focusrite Scarlett Solo 4th Gen - interfejs USB
Electro-Voice EVERSE 8 - akumulatorowy system głośnikowy
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó