Więcej...

Gitarowe wyzwania - kompendium wiedzy gitarowej

10.09.2007 
Gitarowe wyzwania - kompendium wiedzy gitarowej
Gitarowe wyzwania autorstwa Krzysztofa Błasia to najnowsza, najobszerniejsza i w pełni multimedialna polska szkoła gry na gitarze akustycznej (na 2 płytach DVD). W ponad 4 godzinnym materiale zawarta jest ogromna ilość informacji niezbędnych każdemu gitarzyście - od gitarowego abecadła dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tym instrumentem, poprzez podstawowe i bardziej rozwinięte techniki pracy prawej i lewej ręki, aż do zaawansowanych zagadnień związanych ze skalami oraz harmonią. A to wcale jeszcze nie wszystko, gdyż...
...każde(!) zagadnienie omówione jest w zrozumiały i przejrzysty sposób, a szereg ćwiczeń i demonstracji pozwoli z łatwością opanować cały materiał. Przy tym niespotykany dotąd komfort nauki zapewniają ujęcia z kilku kamer - w wielu najistotniejszych momentach samemu będziesz mógł dokonać wyboru kamery, z której obraz chcesz oglądać.
W osobnym rozdziale dowiesz się także jak wybrać właściwy instrument, jak dokonać samodzielnie podstawowych regulacji, zobaczysz również to, co do tej pory dla zwykłych "śmiertelników" pozostawało zwykle niewidoczne.
Choć docelowo szkoła przeznaczona jest dla gitarzystów akustycznych, to uniwersalność materiału sprawia, że w równym stopniu skorzystają z niej także fani gitar elektrycznych!


Po zapoznaniu się z tym kompendium wiedzy gitara nie będzie już miała dla Ciebie żadnych tajemnic.

A o to co mówią o tym wydawnictwie znani gitarzyści:
Jurek Styczyński
"W swojej szkółce Krzysztof Błaś dzieli się swoją wiedzą na temat gitary w bardzo prosty i sprawdzony sposób. Zaczyna od podstaw i nie bawiąc się w zbędne szczegóły przechodzi do konkretów. Robi to zawodowo przechodząc w kolejnych rozdziałach do coraz trudniejszych elementów. Jestem pewien, że posiadacze tego materiału podniosą na tyle swoje umiejętności, że po niedługim czasie - oczywiście odpowiednio intensywnie ćwicząc - osiągną wystarczająco dobry poziom do grania w zespołach i jako soliści. Polecam wszystkim."
Krzysztof Misiak
"Szkoła zawiera podstawową i niezbędną wiedzę ukierunkowaną na początkujących jak i średnio zaawansowanych miłośników gitary. Ostatnie rozdziały powinni zdecydowanie obejrzeć ci, którzy jeszcze nie mają instrumentu, a chcą wejść w jego posiadanie. Mamy tu bardzo cenne wskazówki i informacje podejmujące temat dokonywania wyboru i zwracania uwagi na właściwe czynniki przy zakupie gitar. Równie wartościowe są zagadnienia związane z techniką gry, zasadami muzyki i podejściem do muzyki. Wchodząc w posiadanie tego materiału dydaktycznego nie będziecie musieli wyważać dawno otwartych drzwi, co zapewne zaoszczędzi Wam czasu i energii."
Mietek Jurecki
"Polecam tę pozycję nie tylko amatorom gry na gitarze akustycznej, lecz również moim kolegom profesjonalistom. Cenne porady dotyczące zakupu gitary, szczegóły jej budowy i konserwacji, a także podstawowe sposoby dostosowania instrumentu do potrzeb muzyka przedstawiono w logiczny i przystępny sposób. Interesująco wytłumaczono podstawy gry na gitarze akustycznej wraz z wyborem technik i sposobem ich stosowania. Ciekawie omówiono podstawy improwizacji. Gratuluję!"

"Gitarowe Wyzwania" będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada 2007 r. w cenie 29.30 brutto, sprzedaż prowadzi Sklep AVT (www.sklep.avt.pl).
UWAGA! Możesz jednak mieć tę szkołę już za 17,60 zł!
• kupując ją w ograniczonej czasowo subskrypcji - jeśli wpłacisz 17,60 zł do końca października 2007, otrzymasz szkołę w pierwszym tygodniu listopada 2007 r. oszczędzając w ten sposób 11,70 zł!
• każdy aktualny prenumerator miesięcznika "Estrada i Studio" może kupić dla siebie szkołę gry "Gitarowe wyzwania" za 17,60 zł beż żadnych ograniczeń czasowych,
• przywilej zakupu szkoły gry "Gitarowe wyzwania" po preferencyjnej cenie uzyskasz także zamawiając nową prenumeratę.

Więcej informacji: Tomasz Jakubowski, tel. 022-568-99-43, e-mail: tomasz.jakubowski@eis.com.pl