Krotos Weaponiser

19.02.2018  | Tomasz Wróblewski
Krotos Weaponiser

Szkocka firma Krotos jest doskonale znana w środowisku filmowców i twórców efektów do gier, a efekty pracy jej procesora Dehumaniser można usłyszeć w takich hitach jak Avengers: Age of Ultron, The Jungle Book, Far Cry 4, Doom i wielu filmach akcji. Wszędzie tam, gdzie słychać głos potworów, ryk dzikich zwierząt, pomruk bestii czy szept wampira, tam jest duże prawdopodobieństwo, że stoi za tym któryś z produktów marki Krotos.

Teraz pojawił się nowy – na pozór specjalistyczny, ale mogący znaleźć mnóstwo różnych zastosowań. Mowa o wtyczce Weaponiser, której zadaniem jest wytwarzanie dźwięków każdego typu broni palnej, wybuchów i ogólnej demolki. Jest ona dostępna w dwóch wersjach: podstawowej (Basic) i oferującej cały arsenał (Fully Loaded). Ta ostatnia to wiele gigabajtów sampli oraz impulsów symulujących różnego typu środowiska. Ale dźwięki te można też poddać bardzo daleko idącej syntezie i przetwarzaniu za pomocą nieszablonowych efektów, tworząc niesamowite dźwięki o charakterze muzycznym.

Weaponiser już pracuje w naszych komputerach, gdzie poddawany jest intensywnym testom – wszędzie słychać strzały i wybuchy, a są one tak realistyczne, że końcowe efekty przekraczają granice wyobraźni. Pakiet zawiera też dźwięki dla beatmakerów.

Produkt nie jest tani, ale wszelkiego typu broń zawsze była w cenie. Za wersję Basic zapłacimy 337, a za Fully Loaded 494 euro netto. Kto się pospieszy, może się „załapać” na 30% procentową premierową zniżkę.

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó