Bastl Instruments na Warsztatach Beat Tools

21.02.2018  | Piotr Lenartowicz
Bastl Instruments na Warsztatach Beat Tools

Podczas kolejnej odsłony warsztatów dla producentów Beat Tools Open Space (25.02.2018) jeden z paneli poprowadzą założyciele Bastl Instruments. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jest to w tej chwili jedna z najciekawszych firm produkujących instrumenty elektroniczne na świecie.

Podczas swojej pięcioletniej działalności czeska firma wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań - w formacie modułów Eurorack jak również efektów oraz instrumentów elektronicznych. Podczas warsztatów dowiemy się więcej o ich działalności oraz dokładnie poznamy zaprojektowane przez nich moduły oraz instrumenty. Natomiast wieczorem goście z Czech zaprezentują swój live act podczas specjalnego Bastl Instruments Showcase.

 

Ponadto w programie warsztatów są również zaplanowane inne panele - prowadzić je będą Paweł Pruski (Minoo) oraz Piotr Figiel. Pierwszy, w trakcie części warsztatowej zaprezentuje kilka praktycznych przykładów obrazujących podstawy syntezy. Temat dedykowany jest w szczególności dla osób zaczynających swoją przygodę z syntezatorami, ale również do wtajemniczonych adeptów tejże sztuki. Natomiast Piotr Figiel pokaże drogę jaką przechodzą jego utwory z wersji studyjno-wydawniczej do live actowej. Poruszone zostaną aspekty produkcyjne, miksu i masteringu pod kątem grania na żywo zarówno z Octatracka jak i Ableton Live.

Część warsztatowa odbędzie się w niedzielę 25.02.2018 w siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22). Natomiast część klubowa będzie miała miejsce w Świętej Krowie przy ul. Floriańskiej 16.

Więcej szczegółów oraz dokładny program wydarzenia: https://www.facebook.com/events/655378644585916/

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó