Więcej...

Bezpłatny kurs miksowania prowadzony przez legendę

07.11.2018  | Piotr Lenartowicz
Bezpłatny kurs miksowania prowadzony przez legendę fot. https://www.waves.com/courses/demo-to-master

Dave Darlington to wielokrotny laureat nagrody Grammy, który współpracował z takimi tuzami jak choćby Herbie Hancock czy Sting. Teraz ten legendarny inżynier dźwięku wspólnie z marką Waves będzie tworzył zupełnie darmowy kurs miksowania utworów w którym każdy z nas będzie mógł wziąć udział.

 

 

Kurs o nazwie "From Demo To Master" rozpocznie się 28 listopada i będzie się składał z ośmiu streamów online. Podczas tych wirtualnych spotkań z Dave'm Darlingtonem dowiemy się m.in. tego w jaki sposób podejmować dobre decyzje miksując kawałek popowy, hip hopowy czy rockowy a także jak prawidłowo wprowadzać kolejne instrumenty do naszych utworów. Poza Darlingtonem w naszych monitorach zagoszczą również inni, znakomici studyjni profesjonaliści, którzy uzupełnią wykład głównego prowadzącego - Tony Maserati, Jack Joseph Puig, Andrew Scheps i Greg Wells to naprawdę znakomite grono ekspertów.

fot. https://www.waves.com/courses/demo-to-master

Dodatkowo uczestnicy kursu będą mogli pobrać oryginalną sesje na której podczas transmisji pracować będzie Dave Darlington. Żeby wziąć udział w tym bardzo ciekawym wydarzeniu należy dopisać się do listy uczestników na stronie Waves Audio. Możecie zrobić to TUTAJ.