Nowy moduł od Polyend - Preset

15.05.2019  | Paweł Pruski
Nowy moduł od Polyend - Preset

Jednym z mankamentów związanych z syntezatorami modularnymi jest kłopotliwe zapisywanie ustawień. Okazuje się, że rozwiązaniem powyższego problemu jest najnowszy moduł firmy Polyend o nazwie Preset.

Osoby mające do czynienia z systemami modularnymi doskonale znają problem związany z zapisywaniem ustawień. Z jednej strony jest to trudność związana z przywracaniem określonego typu parametrów modułów. Z drugiej możliwość dynamicznej zmiany presetów. Poza domowym zaciszem, powyższy problem może być szczególnie dotkliwy podczas występów na żywo. Grając live act'y chcemy dokonać szybkiej zmiany aranżacji (jednocześnie zmienić wartości kilku modułów) lub też dynamicznie przejść do kolejnego utworu. Okazuje się, że rozwiązaniem powyższych problemów możemy być najnowszy moduł firmy Polyend o nazwie Preset.

Centralną częścią modułu jest matryca 8x4 przycisków, 9 w pełni konfigurowalnych wyjść CV oraz przypisane im pokrętła. Możliwość zapisywania presetów jest trzonem modułu, jednak jego możliwości ją o wiele większe. Możemy nagrywać automatykę, czy też sterować zmianami presetów za pomocą zewnętrznego sygnału CV/gate. Moduł pozwala na zapis 32 banków, 32 presetów.

Strona producneta: http://polyend.com

Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó