Więcej...

Mikrofony konferencyjne od AKG

11.08.2019 
Mikrofony konferencyjne od AKG

Należąca do koncernu HARMAN marka AKG po premierach aż pięciu nowych słuchawek dla profesjonalistów wprowadza na rynek kolejną nowość! To dwa modele konferencyjnych, nablatowych mikrofonów o estetycznym wzornictwie.

AKG CBL301 to nowy model z serii mikrofonów nablatowych do zastosowań konferencyjnych audio i wideo. Ma nowoczesną funkcjonalność, wzornictwo i znakomitą jakość dźwięku. Jest już dostępny w sprzedaży i do testów dla partnerów ESS Audio. CBL301 - Condenser Boundary Level - ma 3 kardioidalne elementy zapewniające pokrycie 270 stopni lub 360 po zmianie fizycznego ułożenia kapsuł wewnątrz obudowy. Pierwsze ustawienie jest idealne dla trzech osób siedzących przy brzegu stołu a drugie dla na przykład czterech osób przy stole okrągłym.

Sterowanie - włączanie, mutowanie może być realizowane dotykiem obudowy lub zdalnie, z użyciem na przykład procesora dsp BSS Audio lub procesora AMX. Mikroprzełączniki w obudowie służą do ustalenia trybu pracy włączania i mutowania; push-to-talk, push-to-mute, toggle. Zielony, czerwony i niebieski kolor ledów na pierścieniu obudowy infomują o stanie i sterowaniu mikrofonu. Zestaw do montażu umożliwia jego instalację na stałe w blacie, w przypadku gdy swobodne przesuwanie po nim jest niewskazane. Silne tłumienie zakłóceń radiowych umożliwia pozostawianie telefonów komórkowych na stole w pobliżu mikrofonu, bez zagrożenia zniekształceń dźwięku. W sprzedaży z tej serii dostępny jest również model CBL201 charakteryzujący się nie trzema a dwiema kapsułami.

essaudio.pl