Więcej...

MXA910 Z INTELLIMIX DSP

02.12.2019 
MXA910 Z INTELLIMIX DSP

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną ewolucję platformy mikrofonów sufitowych Microflex® Advance™ - nowego MXA910 z IntelliMix® DSP.

Ta bezpłatna aktualizacja oprogramowania układowego, zgodna z poprzednimi wersjami, ułatwia instalację mikrofonu sufitowego. MXA910 jest bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek. Z większą klarownością i doskonałą jakością dźwięku. Nowa odsłona MXA910 to niezwykle potężne rozwiązanie audio, które w niektórych aplikacjach nie wymaga stosowania dodatkowych urządzeń. Może to znacznie uprościć złożoność systemu i skrócić czas instalacji podzespołów u klienta, zapewniając lepszy dźwięk w przystępnej cenie dla wielu różnych zastosowań.

Oprogramowanie układowe MXA910 w wersji 4.0.12 dodaje kilka nowych, potężnych funkcji:

- Większa czytelność

Wbudowany procesor IntelliMix DSP zapewnia automatyczny miks wszystkich głosów uczestników do pojedynczego kanału dźwięku, pozbawionego szumów i echa do bezpośredniego połączenia ze sprzętowymi kodekami i aplikacjami konferencyjnymi. Dodano technologię Autofocus™ dostrajającą pozycję każdego z 8 wiązek w czasie rzeczywistym, aby uzyskać bardziej spójny dźwięk.

- Większa prostota

Prosta instalacja tuż „po wyjęciu z pudełka” zapewnia pokrycie całego pomieszczenia w obszarach do 9 x 9 m. Nie wymaga konfiguracji. Łatwiej twórz niestandardowe konfiguracje i skracaj czas uruchamiania korzystając z programu Designer Configuration Software (version 3.2).

- Większa elastyczność

Twórz większe instalacje, łącząc kilka MXA910 z jednym procesorem P300, sterującym całym systemem, co również zmniejsza całkowity koszt systemu.   Zdalnie monitoruj wszystkie swoje MXA910 za pomocą  SystemOn™ Audio Asset Management Software.

Więcej TUTAJ.