Firma Neumann organizuje bezpłatne webinaria

02.04.2020 
Firma Neumann organizuje bezpłatne webinaria

W nadchodzących tygodniach firma Neumann, we współpracy z Sennheiser Sound Academy, będzie oferować szczegółowe szkolenia online na temat podstaw technologii mikrofonów.

Podczas trzech jednogodzinnych sesji trener John McGregor omówi wszystkie najważniejsze aspekty mikrofonów studyjnych marki Neumann: od najważniejszych zasad teoretycznych, poprzez praktyczne wskazówki i porady dotyczące użytkowania, po pielęgnację i konserwację produktów.

Szkolenia online, oferowane przez firmę Neumann, są doskonałą okazją do poszerzenia lub odświeżenia swoich umiejętności i wiedzy. Pierwsza sesja będzie dostępna w piątek 3 kwietnia o trzech różnych porach (8.30, 13.30 i 18.00 CET). Pozostałe dwie sesje odbędą się w dniach 17 i 24 kwietnia. Wszystkie webinary odbędą się w języku angielskim.

Szkolenia są bezpłatne, wymagają jedynie rejestracji TUTAJ. Informacje o wszystkich dostępnych szkoleniach w ramach Sennheiser Sound Academy można znaleźć na stronie https://en-de.sennheiser.com/webinars.

Neumann stworzył także nowy hashtag #AtHomeWithNeumann, aby pomóc swoim klientom i fanom w szybkim odnalezieniu przydatnych treści wideo, które będą przygotowywane przez firmę podczas kryzysu związanego z koronawirusem. Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó