Arturia Power Trio Bundle

30.07.2020 
Arturia Power Trio Bundle

Arturia miewała już w swojej 20-letniej karierze szereg dziwacznych pomysłów, ale na ten nikt poza nią by nie wpadł! To nic innego jak... drewniane nogi dla klawiatury sterującej KeyLab 88 MkII.

Sam kontroler jest poważnym manuałem o równie poważnej wadze. Wprawdzie na rynku jest wiele różnego typu statywów, ale żaden z nich nie wygląda tak hipstersko jak Wooden Legs. Nie ma takiej możliwości, by pozostały niezauważone na scenie czy w studiu, a przy okazji są lekkie, łatwe w transporcie i montażu. Po przykręceniu ich do elementów mocujących w kontrolerze zachowują odpowiedni kąt, dający stabilność całej konstrukcji, przy wysokości 66,5 cm od podłoża.

Ale to nie wszystko, bo dla chętnych dostępny jest pakiet zawierający wspomniane Wooden Legs, kontroler KeyLab 88 MkII oraz pakiet V Collection 7 (tylko w Polsce, ponieważ w innych krajach jest to V Collection 6). Chcąc kupić wszystkie te trzy elementy oddzielnie zapłacilibyśmy ponad 7.000 zł, ale w ramach zestawu o intrygującej nazwie Power Trio Bundle, za kontroler, nogi i kolekcję oprogramowania w wersji 7 zapłacimy jedynie 4.790 zł. W praktyce wygląda więc na to, że w takim właśnie zestawie otrzymujemy V Collection za darmo!

www.arturia.com
www.audiotechpro.pl