Premiera Nord Piano 5

30.03.2021 
Premiera Nord Piano 5

Najnowsza edycja wielokrotnie nagradzanej serii Piano jest wyposażona w dwa silniki fortepianowe, syntezatory z dwoma samplami i dwukrotnie większą pamięć niż poprzednia generacja. Dzięki połączeniu wysokiej jakości klawiatury z trzema czujnikami i ekskluzywną technologią Virtual Hammer Action przenośne Nord Piano 5 zapewnia wyjątkowe wrażenia z gry.

Nord Piano 5 jest dostarczany z niesamowitymi brzmieniami 9 fortepianów, 9 pianin, 10 pianin elektrycznych, clavinetu, pianin cyfrowych oraz zarówno marimby, jak i wibrafonu. Sekcje Piano i Sample Synth w Nord Piano 5 zawierają po dwie niezależne warstwy. Dwa pianina i dwa syntezatory samplowe mogą być używane jednocześnie w różnych splitach lub konfiguracjach warstw. W połączeniu z wszechstronnym routingiem efektów można osiągnąć szeroki zakres kombinacji: od klasycznych ustawień zespołowych po bogate pejzaże dźwiękowe.

Wyjątkowa technologia Virtual Hammer Action w połączeniu z ruchami fizycznych młoteczków zapewnia wyjątkową autentyczność i dynamiczną reakcję, czego wynikiem jest akcja klawiatury, która obsługuje dynamiczną grę z niesamowitą kontrolą na każdym poziomie szybkości.

Najważniejsze informacje ogólne

• 73-klawiszowa klawiatura ważona z potrójnym czujnikiem NOWOŚĆ
• 88-klawiszowa klawiatura ważona z potrójnym czujnikiem
• technologia Nord Virtual Hammer Action
• zaawansowane warstwy (2 silniki brzmieniowe piano + 2 syntezatory samplowe) NOWOŚĆ
• Advanced KB Split z opcjonalnymi przejściami NOWOŚĆ
• Płynne przejścia
• Wyświetlacz OLED zapewniający doskonałą orientację

Więcej informacji TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó