TriceraChorus - nowy efekt od Eventide

12.10.2021  | Paweł Pruski
TriceraChorus - nowy efekt od Eventide

TriceraChorus jest najnowszym efektem w serii Dot9. Podobnie jak inne efekty z tej serii posiada: 5 presetów, obsługę MIDI, tryb mono/stereo i kompaktowy, oraz łatwy w użyciu interfejs.

Eventide H9 jest jednym z najlepszych multiefektów jakie znajdziemy obecnie na rynku. Efekt potrafi zachwycić doskonale brzmiącymi algorytmami, ale i zniechęcić relatywnie wysoką ceną. Eventide postanowiło rozwiązać ten problem i zaaplikować wybrane algorytmy do osobnych efektów. Dzięki temu, za relatywnie mniejszą cenę otrzymujemy efekt który nas interesuje, który dodatkowo posiada pełne sterowanie każdą funkcją. Przykładem nakreślonego podejścia jest TriceraChorus.

Efekt wykorzystuje trzy głosy chorus i trzy unikalne efekty chorus : chorus, vibrato i chorale. Główne elementy sterujące są podzielone na dwie warstwy. Pierwsza  zawiera mix, rate, detune, pitch. Drugi rząd daje kontrolę nad panoramowaniem stereo (L/center/R), delayem oraz filtrem. Ponadto efekt posiada dwa przełączniki nożne oraz możliwość zapisywania presetów. Te można zapisywać tak jak w innych efektach serii Dot9 - pięć presetów w efekcie, plus pozostałe za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Eventide Device Manager na PC/Mac.

Więcej informacji TUTAJ
Cena: 299 $

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT