Sommer Cable w Polsce

23.11.2005 
Sommer Cable w Polsce
Niemiecka firma Sommer Cable wchodzi na polski rynek. Ten uznany na zachodzie Europy producent kabli ma na swoim koncie uposażenie większości niemieckich, francuskich oraz kilku włoskich stacji radiowych i telewizyjnych, wielu zespołów muzycznych oraz klientów indywidualnych.

W szerokiej ofercie firmy znajduje się blisko 5000 produktów, a wśród nich kable do zastosowań profesjonalnych (telewizja, radio, technika estradowa), kable dla muzyków, stageboxy oraz multicory, rożnego rodzaju złącza, w tym także wielopinowe.
Obok kabli oferta obejmuje również narzędzia przydatne do pracy z kablami. Paski na rzepy do owijania kabli, zaciskarki, testery, mierniki to tylko niewielka część oferowanych akcesoriów. Firma Sommer Cable gwarantuje swym kilentom szybką oraz kompleksową obsługę. Ponad 95% produktów zawartych w katalogu firmy znajduje się w magazynach firmy, dzięki czemu czas dostawy jest znacznie skrócony (standardowo 3-5 dni). Czas realizacji zamówień specjalnych na stageboxy oraz multicory wynosi ok. 7 dni. Dodatkową zaletą kabli Sommer są materiały z jakich zostały wykonane. Blisko 90% kabli produkowanych jest z miedzi beztlenowej, co zapewnia lepsze właściwości elektryczne przewodów, płaszcze kabli wykonywane są z różnych materiałów, m.in. super elestycznego polichlorku winylu (SPVC), ponadto 80% kabli dostępnych jest w wersji ogniodopornej nadającej się do systemów DSO. Sommer Cable produkuje również wysokiej klasy złącza o nazwie HICON.
Warto zajrzeć na stronę producenta by bliżej zapoznać się z jego ofertą. Już niedługo pod adresem www.sommercable.pl pojawi się polska wersja strony firmy Sommer. Wyłącznym dystrybutorem Sommer Cable na terenie Polski jest firma Prolight Zachód z Trzebnicy.
Więcej informacji: www.prolightzachod.pl, www.sommercable.com

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann NDH 30 Black Edition - studyjne słuchawki
Focusrite Scarlett Solo 4th Gen - interfejs USB
Electro-Voice EVERSE 8 - akumulatorowy system głośnikowy
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó