NI Komplete 11

25.08.2016 
NI Komplete 11

Jedenasta inkarnacja pakietu NI Komplete dostępna jest w wersji standardowej, Ultimate i Select.

NI Komplete 11W porównaniu do poprzedniej edycji, zestaw standardowy rozszerzono o 7 nowych instrumentów: bardzo ciekawy syntezator Form, intrygujące pianino Una Corda (z jedną struną na dźwięk) i Reaktor 6 z modułami Blocks. Najwyższa wersja Komplete 11 Ultimate została poszerzona o 13 nowych produktów – 7 instrumentów z wersji standardowej oraz zestawy instrumentów orkiestrowych Symphony Essentials. Pakiety można zakupić w wersji do pobrania, albo pudełkowej – z twardym dyskiem w przypadku Komplete i Komplete Ultimate, oraz wtyczką USB w opcji Komplete Select. Ta ostatnia, z uwagi na cenę i skondensowaną zawartość, może zainteresować wiele osób. Znajdziemy w niej łącznie 11 instrumentów, w tym Massive, Reaktor Prism i Monark, efekty Replika i Solid Bus Compressor, a także ponad 2.500 brzmień składających się na pakiet o objętości 25 GB.
Dotychczasową aplikację Service Center zastąpiono nową Native Access, która znacząco upraszcza pobieranie materiałów, aktywację oraz ich aktualizację. Z kolei aplikacja Komplete Kontrol to jednocześnie przeglądarka, odtwarzacz i narzędzie do współpracy z urządzeniami z serii Kontrol S i Maschine.
Sugerowane przez producenta ceny detaliczne prezentują się następująco: Komplete 11 – 599 euro, Komplete 11 Ultimate – 1.199 euro, Komplete 11 Select – 199 euro. Ceny na rynku polskim mogą być nieco inne (na ogół niższe od sugerowanych), więc warto zaglądać na stronę firmy Mega Music, krajowego dystrybutora NI.

www.native-instruments.com
www.megamusic.pl

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó