Więcej...

Nowość w ofercie SSL - SB 32.24

01.05.2017 
Nowość w ofercie SSL - SB 32.24

Firma SSL bardzo intensywnie pracuje na polu integracji swoich konsolet z siecią wielokanałowej transmisji Dante, coraz powszechniej stosowaną w branży nagłośnieniowej i nadawczej.

W ramach serii produktów Network I/O, które mogą bezpośrednio współpracować z protokołem Dante, dostępne są obecnie interfejsy mikrofonowo/liniowy, MADI, AES oraz SDI. Najnowszym produktem jest Network I/O SB 32.24 Stagebox, który udostępnia 32 wejścia mikrofonowo-liniowe, 16 wyjść liniowych oraz 8 stereofonicznych wejść i 8 wyjść cyfrowy AES/EBU. Najnowsza wersja oprogramowania dla konsolet koncertowych i nadawczych SSL pozwala na współdzielenie sterowania pracą wszystkich urządzeń SSL Network I/O Stagebox, wraz z opcją kompensacji czułości, co pozwala zestawić kompleksowo działający system. W module zastosowano przedwzmacniacze SuperAnalogue i przewidziano pełną redundancję w zakresie zasilania i transferu danych. Transmisja odbywa się z próbkowaniem 96 lub 48 kHz.

Nowością w ofercie SSL jest także BLII-Dante HC Bridge, czyli urządzenie o wymiarach 1U, oferujące możliwość dwukierunkowego transferu między opracowanym przez SSL formatem optycznym Blacklight II, a formatem Dante HC. Konwerter ten pozwala na przesył do 256 kanałów audio z próbkowaniem 96 kHz (512 przy próbkowaniu 48 kHz).

Cen nowych produktów nie podano oficjalnie, informując jedynie o ich dostępności w maju i czerwcu tego roku.

www.solidstatelogic.com
www.audiotechpro.pl

Artykuł pochodzi z numeru:
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
maj 2017
Kup teraz