Targi Intermedia - reaktywacja!

21.02.2005 
Targi Intermedia - reaktywacja!

Po czterech latach przerwy firma Interart postanowiliła wznowić Targi Intermedia. Według zapewnień organizatorów: "powrót do polskich Targów Muzycznych i ich kolebki - Wrocławia - będzie dla jednych z Państwa logiczną kontynuacją dziesięcioletniej tradycji, dla innych być może zaskoczeniem, ale dla wszystkich możliwością prezentacji Waszych Firm w miłej, przyjacielskiej atmosferze, która udzielając się Państwa Klientom zaowocuje dobrymi interesami". ... 

Podczas Targów zorganizowana zostanie konferencja prasowa z udziałem nie tylko fachowej ale i codziennej prasy ogólnopolskiej, rozgłośni radiowych, stacji telewizyjnych i portalu internetowego, a na terenie Targów czynne będzie biuro prasowe i kawiarenka internetowa. Przyznane będą nagrody targowe, a w godzinach wieczornych, każdego dnia organizowane będą koncerty i spotkania klubowe dla Wystawców i zaproszonych przez nich Gości.

Organizatorzy planują zaprosić na Targi jak najszersze grono artystów estrady, muzyków profesjonalnych, a także orkiestry, chóry i zespoły amatorskie. Zaproszeni zostaną członkowie Stowarzyszenia Architektów Polskich, Związku Polskich Artystów Plastyków - architektów wnętrz i scenografów oraz inwestorów branży hotelowej i budowlanej.

Star icon
Produkty miesiąca
Kali Audio IN-UNF - system monitorowania
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó