Więcej...

Audix Performance Series

12.03.2016 
Audix Performance Series

Najnowszy produkt amerykańskiej firmy Audix, której mikrofon OM5 testujemy w marcowym numerze EiS, to system bezprzewodowy Performance Series.
Audix Performance Series
Jest on zaprojektowany z myślą o wokalistach, muzykach i prezenterach. Charakteryzuje się prostą obsługą, jest uniwersalny, wytrzymały i wyposażony w wiele dodatków, które zadowolą zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych użytkowników. Cliff Castle z ekipy Audix zapowiedział, że przygotowanie systemu bezprzewodowego będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, "po prostu: podłącz, synchronizuj i graj". Performance Series jest kompatybilny z dowolnymi rodzajami mikrofonów, wieloma instrumentami, ale też połączeniem obu tych rzeczy.
Audix Performance Series dostępny będzie w dwóch wersjach: 40 Series i 60 Series. Pierwsza pracuje na paśmie o szerokości 32 MHz, które jest 33% szersze od standardowo stosowanego w urządzeniach z tej samej półki cenowej zakresu 24 MHz. Jednocześnie można uruchomić do ośmiu zestawów w ramach tego samego systemu, także z uwzględnieniem połączeń dwukanałowych. Seria 60 pracuje w paśmie o szerokości 64 MHz, pozwalając uruchomić w tym samym miejscu do 16 niezależnych połączeń.


www.audixusa.com
www.lauda-audio.pl