Więcej...

AURORA NET dBTechnologies już dostępna!

14.12.2017 
AURORA NET dBTechnologies już dostępna!

Na stronie internetowej włoskiego producenta systemów nagłośnieniowych dBTechnologies jest już dostępna do pobrania AURORA NET - nowe oprogramowanie do zdalnego sterowania produktami dBTechnologies.

Aurora Net pozwala na całkowitą kontrolę i monitoring w czasie rzeczywistym wszystkich urządzeń dBTechnologies kompatybilnych z protokołem RDnet. Opracowana przez programistów dBTechnologies aplikacja działa zarówno na komputerach PC-WIN jak i MAC-OSX.
Aurora Net jest czymś więcej niż tylko kolejną wersją dotychczasowego dBTechnologies Network. Przy użyciu pojedynczej skrętki możemy nie tylko kontrolować parametry pracy systemu nagłośnieniowego dzięki RDNET, lecz również korzystać z dobrodziejstw cyfrowej sieci audio w standardzie DANTE.
Panel sterowania, obsługiwany za pośrednictwem urządzeń dotykowych jest bardzo intuicyjny i wygodny w użyciu. Obszar roboczy został zaprojektowany tak, aby prezentował jak najwięcej informacji a do kolejnych paneli prowadziło tylko jedno kliknięcie. Użytkownik może z łatwością przechodzić z widoku ogólnego całego systemu, do szczegółów dotyczących poszczególnych jego elementów, dzięki funkcji szybkiego zoomowania.
Cechy:
• Wsparcie zarówno dla WINDOWS jak i Mac OSX
• Szybka praca, zarówno przez USB jak i sieć LAN (Control 8, Control 2)
• Kontrola i monitoring w czasie rzeczywistym
• Zawansowane funkcje do kontroli parametrów pracy DSP
• Rozbudowana funkcja autogrupowania
• Intuicyjna szata graficzna i interfejs użytkownika
• Interfejs zorientowany na obsługę za pomocą urządzeń dotykowych
• Funkcja zoom in/zoom out

Minimalne wymagania sprzętowe: MAC OS X 10.10 (YOSEMITE) lub wyższy (tylko 64 bit) Intel dual core lub wyższy 4 GB RAM, WINDOWS 7 (tylko 64-bit) SP1 lub wyższy Intel lub AMD dual core lub wyższy 4 GB RAM
Strona producenta, z której można pobrać oprogramowanie: http://www.dbtechnologies.com/it/prodotti/software-controller/aurora-net.aspx
Oficjalnym przedstawicielem dBTechnologies w Polsce jest SoundTrade: http://soundtrade.pl