Więcej...

Proel Session4

21.12.2017 
Proel Session4

Firma SoundTrade, dystrybutor produktów marki Proel, informuje o dostępności na polskim rynku najnowszego kompaktowego systemu nagłośnieniowego o nazwie Session4.

Jak podkreśla producent, to bardzo wygodny i prosty w użyciu zestaw w aktywnej konfiguracji 2.1, czyli dwa głośniki satelitarne i jeden subwoofer. Zaprojektowany został z myślą o koncertujących solistach i niewielkich zespołach, stanowiąc też atrakcyjną propozycję dla didżejów i mogąc sprawdzić się jako nagłośnienie konferencyjne lub nawet domowe.
Swoistym napędem całego systemu jest 3-kanałowy wzmacniacz pracujący w klasie D, oferujący moc 1.200 W i sterowany za pośrednictwem procesora Proel Core LT DSP. Tak zintegrowany system oferuje wyjątkową elastyczność i mobilność, a producent deklaruje, że jest to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych zestawów typu słupkowego. Głośniki satelitarne można łączyć w konfiguracji jeden na drugim, tworząc grupę przetworników typu kolumnowego i zyskując możliwość pracy nie tylko w trybie stereo, ale także mono lub podwójnym. Jak w większości tego typu konstrukcji, subwoofer pozwala na umieszczenie w nim zestawów satelitarnych na czas transportu lub magazynowania.
System charakteryzuje się pasmem przenoszenia 45 Hz–18 kHz, wytwarzając maksymalne ciśnienie dźwięku na poziomie 122 dB SPL. W zestawach satelitarnych pracują po 4 głośniki z membraną 2,75”, a w subwooferze dwa głośniki 6,5”. Całość waży ok. 25 kg i po spakowaniu do subwoofera ma wymiary 42×48×46 cm.
Sugerowana cena systemu to 4.200 zł.
www.soundtrade.pl
www.proel.com