Więcej...

Promocja Universal Audio

01.08.2017 
Promocja Universal Audio

Jeśli należysz do tych, którzy poważnie rozważają zakup takiego urządzenia jak Universal Audio 6176 Vintage Channel Strip (cena sugerowana to 11.990 zł), to teraz jest na to najlepszy moment. 

Wraz z tym sprzętowym torem sygnałowym otrzymasz bowiem w prezencie akcelerator UAD-2 Quad oraz pakiet 13 wtyczek. Te ostatnie, pracujące tylko w oparciu o DSP sprzętu UAD, doskonale oddają brzmienie i charakter klasycznych analogowych urządzeń marek Neve, Studer, Ampex, API, Fender i innych. W ten sposób możesz stworzyć brzmienie trudne do osiągnięcia w tradycyjnych systemach nagrywania.

By skorzystać z promocji, na zakup toru sygnałowego 6176 Vintage Channel Strip musisz się zdecydować do 30 września 2017 roku. Urządzenie to łączy ciepło lampy przedwzmacniacza 610 Channel Strip z kompresją FET sławnego 1176LN i można je spotkać w najlepszych profesjonalnych studiach nagrań na świecie. Po zakupie należy wypełnić formularz na stronie www.uaudio.com/6176promo, dołączyć dowód zakupu i wybrać wersję akceleratora, jaką chce się otrzymać: kartę PCI lub Satellite (Thunderbolt, USB lub FireWire).
www.uaudio.com
www.audiostacja.pl

Artykuł pochodzi z numeru:
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
sierpień 2017
Kup teraz