Więcej...

sE Electronics X1 S

01.07.2017 
sE Electronics X1 S

X1 S to nowa wersja popularnego X1, od którego premiery minęło już siedem lat.

Dzięki zastosowaniu zmodernizowanej elektroniki aktualnie dostępny mikrofon ma mniejsze szumy własne, poszerzoną dynamikę, a z włączonym tłumikiem 20 dB pozwala przetwarzać dźwięk o maksymalnym poziomie SPL rzędu 160 dB. Oprócz dwupozycyjnego tłumika mikrofon ma również załączany filtr dolnozaporowy 80 i 160 Hz. Korpus X1 S jest całkowicie metalowy, a złącze wyjściowe ma pozłacane styki.

Pojemnościowa kapsuła mikrofonu ma jednocalową membranę i oferuje charakterystykę nerkową. Pasmo przenoszenia mikrofonu to 20 Hz-20 kHz, a jego czułość nominalna określana jest przez producenta jako 30 mV/Pa (-30,5 dBV), przy poziomie szumów własnych wynoszących 9 dBA i odstępie od szumów 85 dB.

Mikrofon kosztuje 670 zł i zawiera w zestawie uchwyt sztywny. Obecnie obowiązuje promocja, w ramach której nabywca otrzyma bezpłatnie filtr przeciwpodmuchowy sE Dual Pop Pro o wartości 185 zł. Warto też wspomnieć, że z okazji pojawienia się na rynku modelu X1 S można nabyć mikrofon X1 (bez S) za połowę jego dotychczasowej ceny, czyli za 335 zł.
www.seelectronics.com
www.audiostacja.pl

Artykuł pochodzi z numeru:
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
lipiec 2017
Kup teraz