Więcej...

POWERSOFT na targach Integrated Systems Europe

02.02.2018 
POWERSOFT na targach Integrated Systems Europe fot. SoundTrade

Podczas targów Integrated Systems Europe odbywających się od 6 do 9 lutego br. w Amsterdamie Powersoft zaprezentuje dwa nowe wzmacniacze - Duecanali 804 i Duecanali 4804.

To dwukanałowe platformy z opcjonalnym DSP i DANTE, dedykowane na rynek instalacyjny. Są doskonałą odpowiedzią na potrzeby integratorów w zakresie wysokowydajnego rozwiązania w przestrzeniach rekreacyjnych i handlowych. Duecanali 4804 zapewnia 2 x 2400 W przy 4 Om, moc odpowiednią do szerokiej gamy projektów, dzięki czemu jest atrakcyjnym i ekonomicznym rozwiązaniem do małych i średnich instalacji. Duecanali 804 oferuje 2 x 400 W i stanowi tańsze rozwiązanie do zasilania instalacji w handlu detalicznym lub w barach i restauracjach, gdzie budżet przewiduje tylko jeden dwukanałowy wzmacniacz. Dopełnieniem oferty jest istniejąca wersja Duecanali 1602, która miała swoją premierę na ISE w 2017 roku i teraz plasuje się pomiędzy dwoma nowymi produktami z gamy Duecanali.
Dodatkowo, poza prezentowaniem najnowszych rozwiązań marki, zaplanowano także codzienne sesje szkoleniowe, poświęcone konfiguracji oprogramowania Armonia Powersoft. Specjaliści Powersoft będą omawiać kwestie dotyczące monitorowania systemu i zaawansowanych funkcji zdalnego sterowania, a także optymalizacji systemu, z naciskiem na interakcję pomiędzy Armonía Operator View i aplikacją przeglądarkową.
Szkolenia będą się odbywać każdego dnia Targów, o godz. 11:00 i 15:00. Prowadzić je będą specjaliści ds. produktów Powersoft (Luca Stefani i Luca Gianni) na firmowym stoisku Powersoft w hali 15 nr U265.
Oficjalna premiera nowych wzmacniaczy Powersoft Duecanali 804 i 4804 już niebawem na targach ISE w Amsterdamie.
Więcej informacji: http://www.powersoft-audio.com/en/news/announcements/1704-integrated-systems-europe-2018

Oficjalnym przedstawicielem Powersoft w Polsce jest SoundTrade.
http://soundtrade.pl