Więcej...

Jak będzie wyglądał DJ-ing w przyszłości?

06.02.2018  | Piotr Lenartowicz
Jak będzie wyglądał DJ-ing w przyszłości?

Odpowiedzi na to pytanie postara się udzielić Arkaei, DJ i VJ w jednym, którego show będzie ozdobą VIII światowego finału zawodów Red Bull 3Style. Zawody odbędą się w terminie 07.02 - 11.02 a sam finał będzie miał miejsce w Teatrze Słowackiego w Krakowie.

Arkaei to wielokrotny mistrz Niemiec DJ-ów IDA oraz specjalista od live act'ów w których pojawiają się imponujące wizualizacje. Gość finału zawodów Red Bull 3Style stara się pokazać jak będą wyglądać imprezy w przyszłości i korzysta np. z sensorów ruchu 3D.

- Dzięki sensorom 3D mój set staje się bardziej interaktywny i jednocześnie pokazuje, że wszystko dzieje się na żywo: czegoś takiego nie można zasymulować - artysta powiedział w wywiadzie dla Red Bulla. - Publiczność staje się częścią wizualizacji, a jej ruch nawet wpływa na brzmienie poszczególnych elementów mojego setu - podkreśla.

 

 

W tym roku program finałów Red Bull 3Style jest najmocniejszy od lat – poza uczestnikami samego konkursu, na finały zdecydowały się przyjechać międzynarodowe gwiazdy sceny hiphopowej i klubowej – m.in. DJ Jazzy Jeff, Skratch Bastid, NuMark i Nina Las Vegas, a także najlepsi gracze z polskiego podwórka. DJ VaZee, Arkaei, Gafo, Noz, Kostek, DJ Lazy One i Praktyczna Pani (występujące także razem jako Queenz Of Steel) – to tylko niektórzy z nich.

Pełen program finałów:

  • 7.02, godz. 19.00 – Red Bull 3Style Group Chat (DJ Nu-Mark, Nina Las Vegas, DJ Craze, Skratch Bastid), Forum Przestrzenie, wstęp wolny
  • 7.02, godz. 21.00 – Kwalifikacje #1, Forum Przestrzenie (+DJ Nu-Mark, Byte, VaZee, Nez)
  • 8.02, godz. 21.00 – Kwalifikacje #2, Shine (+Skratch Bastid, Jazzy Jeff, Hedspin, Noz, Kostek)
  • 9.02, godz. 18.30 – Red Bull 3Style University - Pioneer Rekordbox DJ Workshops, ZetPeTe, wstęp wolny
  • 9.02, godz. 21.00 – Kwalifikacje #3, ZetPeTe (+Nina Las Vegas, Shintaro, Aleqs Notal, Praktyczna Pani, DJ Lazy One)
  • 10.02, godz. 21.00 – Kwalifikacje #4, Studio (+Eskei83, DJ Puffy, Thugli, Daaz, Gafo)
  • 11.02, godz. 19.00 – Finał Red Bull 3Style, Teatr Słowackiego. Zagrają zwycięzcy kwalifikacji + Arkaei, 2¢ENTS (DJ Craze & Four Color Zack), Queenz of Steel (LazyOne & Praktyczna Pani)
  • 11.02, godz. 23.00 – Afterparty, Prozak. Zagrają: sędziowie i uczestnicy Red Bull 3Style

Więcej szczegółów: https://www.redbull.com/pl-pl/events/red-bull-3style-2017-world-finals