Więcej...
20.02.2018 
Zoom F1

Najnowszy stereofoniczny rejestrator Zoom F1 dedykowany jest do współpracy z cyfrowymi lustrzankami oraz kamerami wideo.

Dostępny jest w dwóch wersjach: F1-SP oraz F1-LP. Pierwsza wyposażona została w mikrofon kierunkowy SGH-6 Shotgun Mic, a druga w przypinaną kapsułę typu Lavalier. Sam rejestrator wykonany jest niezwykle solidnie, mogąc pracować przypięty do paska lub zainstalowany na lustrzance/kamerze. Dostępny jest też uchwyt elastyczny SMF-1, który izoluje mechanicznie rejestrator z mikrofonem shotgun od jej korpusu. Zapisu dźwięku dokonuje się na kartach microSD z 24-bitową rozdzielczością i próbkowaniem 96 kHz.

 

 

Obsługi urządzenia dokonuje się za pośrednictwem przycisków rozmieszczonych wokół monochromatycznego wyświetlacza widocznego także w świetle dziennym. F1 oferuje łatwy dostęp do regulacji poziomu, limiter, filtr dolnozaporowy i regulację poziomu wyjściowego. Tryb zapisu można zablokować, uniemożliwiając jego przypadkowe wyłączenie. Rejestrator zasilany jest dwiema bateriami R6 lub opcjonalnym zasilaczem AD-17. Port USB umożliwia wymianę danych z komputerem lub iPadem, a sam zapis dostępny jest w formatach WAV/BWF lub MP3. Do podłączania zewnętrznego mikrofonu służy 10-stykowe złącze stosowane także w innych mikrofonach firmy Zoom. Mikrofon przypinany lub liniowe źródło sygnału podłączamy natomiast do wejścia TRS 3,5 mm.
Sugerowana cena detaliczna F1-LP (z mikrofonem przypinanym) to 830 zł, a F1-SP (z mikrofonem shotgun) – 1.020 zł.

 


www.zoom.co.jp
www.sound-service.eu