Eventide H3000 Band Delays

01.01.2016 
Eventide H3000 Band Delays

Band Delays w procesorze Eventide H3000 Ultra-Harmonizer często jest nazywany przez producentów, muzyków i realizatorów „tajną bronią” przy przetwarzaniu sygnału.

Usłyszymy to brzmienie w wielu klasycznych nagraniach, zarówno na instrumentach jak i ścieżkach wokalowych. Efekt polega na pocięciu sygnału w domenie częstotliwościowej i czasowej oraz na wygenerowaniu 8 oddzielnych głosów z możliwością definiowania przypisanych do nich filtrów rezonansowych, opóźnienia, panoramy i głośności.

Obecnie jest on dostępny pod postacią wtyczki VST/AU/AAX/RTAS wchodzącej w skład pakietu Eventide Anthology X, a sam plug-in można kupić w cenie 199 USD.

Każdy parametr procesora może zostać poddany automatyzacji w ramach programu DAW lub regulowany w czasie rzeczywistym z poziomu kontrolerów. Jeśli źródłem sygnału jest wbudowany generator przebiegów matematycznych, to Band Delays może pracować także jako unikalny brzmieniowo instrument, w którym plastykę zmian można zsynchronizować z tempem dla uzyskania niesamowitych barw. Przedsmak możliwości wtyczki daje 80 presetów, które są dostarczane wraz z nią.

www.eventideaudio.com

www.mbspro.pl

Artykuł pochodzi z numeru:
Nowe wydanie Estrada i Studio
Estrada
i Studio
styczeń 2016
Kup teraz
Star icon
Produkty miesiąca
Electro-Voice EVERSE 12 - głośnik bezprzewodowy
Sennheiser EW-DX MKE 2 / 835-S SET - zestaw mikrofonów bezprzewodowych
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó