Więcej...

ADAM Audio T Series

15.03.2018 
ADAM Audio T Series

ADAM Audio szykuje nową ofertę w zakresie monitorów, które można nazwać budżetowymi.

Składająca się z modeli T5V i T7V seria T to aktywne konstrukcje dwudrożne wyposażone w nowe przetworniki wysokich tonów U-ART, bazujących na stosowanych we flagowych monitorach z serii S przetwornikach S-ART. Oferują one optymalną efektywność, niski poziom zniekształceń i pasmo przenoszenia dochodzące do 25 kHz, a ich montaż w falowodzie HPS ma na celu uzyskanie zwartej, stabilnej i odpowiednio szerokiej reprodukcji pasma z zakresu wysokiego środka i góry.

W T5V pracuje 5-calowy woofer z polipropylenową membraną, przetwarzający częstotliwości od 45 Hz wzwyż. W przypadku T7V głośnik ma średnicę 7 cali, a jego pasmo zaczyna się od 39 Hz. Obie konstrukcje bazują na umieszczonym z tyłu porcie bass-reflex, sterowanej cyfrowo zwrotnicy z podziałem 3 kHz dla T5V i 2,6 kHz dla T7V oraz wzmacniaczach o mocy 50 W dla niskich tonów i 20 W dla wysokich, funkcjonujących w klasie D. Za pośrednictwem filtrów półkowych można dopasować przetwarzanie najniższych i najwyższych częstotliwości w zakresie ±2 dB. Monitory wyposażone są w wejścia XLR i RCA.

Dostępność nowych zestawów przewidziana jest na początek kwietnia, a znane nam aktualnie ceny (które nie muszą być ostatecznymi) opiewają na 1.450 zł za jeden T5V i 1.650 zł za jeden T7V.

www.adam-audio.com
www.audiostacja.pl