Waves na wynajem

08.07.2018 
Waves na wynajem

Podążając za aktualnie panującym trendem firma Waves uruchomiła program czasowego wynajmu wtyczek, co w wielu przypadkach okazuje się interesującą alternatywą dla ich zakupu.

Płatności dokonuje się co miesiąc (obciążanie karty kredytowej następuje automatycznie, jeśli taką opcję wybierzemy) i wygasa z chwilą zaprzestania płatności z opcją jej wznowienia w dowolnym momencie. Po zakończeniu nieprzerwanego, 24-miesięcznego okresu wynajmu wtyczki przechodzą na własność wynajmującego.

System ten, noszący nazwę Waves FLEX, pozwala na wybór dziesięciu spośród 85 wtyczek tego producenta, a w początkowym okresie jego funkcjonowania jako bonus przewidziano dostępność kolejnych trzech. W trakcie trwania okresu wynajmu użytkownik ma prawo do bezpłatnych aktualizacji posiadanych procesorów, a po dwóch latach ciągłego wypożyczania zostaje ono rozszerzone na kolejny rok.

Kwota, jaką trzeba zapłacić za miesięczny wynajem dziesięciu wtyczek to 19,99 USD. Dla przykładu, roczny wynajem wtyczek Kush to 99,99 USD (bez przejścia wtyczek na własność), a za 3-miesięczne korzystanie z Synchro Arts Revoice Pro zapłacimy 102 EUR (po czterech trzymiesięcznych okresach wynajmu program staje się własnością użytkownika).

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó