Arturia Brute Creations Edition

07.08.2018 
Arturia Brute Creations Edition

Specjalne edycje standardowych produktów mają na celu przyciągnięcie uwagi osób, które poszukują czegoś oryginalnego, na ogół wizualnie.

MicroBrute i DrumBrute to bardzo popularne instrumenty elektroniczne, które w wersji Creations Edition oferują wzornictwo zapożyczone z XVI-wiecznego fresku Michała Anioła, umieszczonego w Kaplicy Sykstyńskiej w Watykanie. Fragment tego fresku, na którym widać słynny „dotyk Boga” ma nas zainspirować do tworzenia wielkich dzieł muzycznych.

 

 

Oba instrumenty są w dużym stopniu konstrukcjami analogowymi. MicroBrute to subtraktywny syntezator monofoniczny z wielofunkcyjnym filtrem typu Steiner-Parker, pojedynczym oscylatorem, obwiedniami oscylatora i filtru, wejściem analogowym, portami MIDI i USB, wbudowanym sekwencerem i 25-klawiszowym manuałem.

 

 

DrumBrute natomiast to polifoniczny syntezator perkusyjny z analogowym filtrem Steiner-Parker, 64-paternowym sekwencerem, looperem, portami MIDI i 12 indywidualnymi wyjściami poszczególnych instrumentów. DrumBrute CE kosztuje 1.890 zł, zaś MicroBrute CE 1.290 zł. Oba instrumenty są już dostępne w sklepach muzycznych.

www.arturia.com
www.audiotechpro.pl

Zobacz także test wideo:
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
To, że Universal Audio dołączy do grupy producentów budżetowych interfejsów audio było niemal pewne. Otwartym natomiast pozostawało pytanie z czym i za ile.
Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó