Więcej...

iZotope Ozone 8 Elements do zgarnięcia za darmo

30.09.2018  | Piotr Lenartowicz
iZotope Ozone 8 Elements do zgarnięcia za darmo

Sztandarowe oprogramowanie firmy iZotope możemy mieć zupełnie za darmo, jeśli dokonamy jakiegokolwiek zakupu na stronie Plugin Boutique. Trzeba się jednak bardzo spieszyć, bo promocja lada moment się zakończy.

W normalnych warunkach iZotope Ozone 8 Elements kosztuje 129$ a więc naprawdę mamy do czynienia ze świetną okazją. O tym jak świetne jest to narzędzie mogliście dowiedzieć się z naszego testu przy okazji, którego pisaliśmy, że iZotope Ozone 8 to kompleksowy system bazujący na sztucznej inteligencji, oferujący niemal wszystkie potrzebne narzędzia do sprawnej realizacji miksu i finalnej jego obróbki.

Co zrobić aby zdobyć rzeczone oprogramowanie zupełnie za darmo? Po pierwsze należy zapisać się do newslettera sklepu Plugin Boutique (TUTAJ), następnie trzeba dokonać jakiegokolwiek zakupu w sklepie (może być to nawet zakup za 1$ - aktualnie w takiej cenie dostępnych jest przynajmniej kilka narzędzi m.in. AIR Vacuum Pro Synthesizer czy Boz Digital Labs Little Clipper) a później czekamy na email z kodem gwarantującym 100% zniżki na Ozone Elements. Dodajemy narzędzie do naszego koszyka i wpisujemy kod rabatowy.

Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie na stronie Plugin Boutique: https://www.pluginboutique.com/articles/1392