Więcej...

Nowa seria zestawów PD6 marki Power Dynamics

05.11.2018 
Nowa seria zestawów PD6 marki Power Dynamics

Power Dynamics PD6 to będące w ofercie Music99 to aktywne nagłośnienie, które – zgodnie z informacjami dystrybutora – zaskakuje dynamiką i klarownością dźwięku. Spośród dostępnych modeli warte wyróżnienia są zestawy bazujące na głośnikach 12”, 15” i 2x15” oraz dwa subwoofery z przetwornikami o średnicy 15” i 18”.

Szerokopasmowy model PD615A wyposażony jest w dwa wzmacniacze pracujące w klasie D oraz AB, o maksymalnej mocy sumarycznej 1.000 W. Deklarowany przez producenta maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wytwarzanego przez zestaw to 130 dB SPL. Zestawy mają procesor DSP, który umożliwia pracę w trybach Main, Speech, Sub i Monitor, w każdym przypadku z uwzględnieniem limitera zapewniającego ochronę przed zniekształceniami i przeciążeniami. Dzięki trapezoidalnej konstrukcji z wielowarstwowej sklejki zestaw może pełnić rolę monitora scenicznego. Powierzchnia zewnętrzna została pokryta tworzywem DuraFlex, natomiast front zabezpieczono metalową, perforowaną osłoną.

Subwoofer PD618SA zasilany jest wzmacniaczem w klasie D współpracującym z aktywną zwrotnicą pozwalającą na regulację częstotliwości odcięcia. Korpus subwoofera ma gniazdo na statyw kolumnowy oraz dwa uchwyty wpustowe ułatwiające przenoszenie. Moc szczytowa subwoofera opartego na głośniku 18” to 1.400 W, przy maksymalnym ciśnieniu akustycznym 130 dB SPL. Obudowa wykonana została z wielowarstwowej sklejki pokrytej tworzywem DuraFlex.

Wszystkie zestawy PD6 objęte są 5-letnią gwarancją Premium. Ceny detaliczne systemów szerokopasmowych zaczynają się od 1.495 zł, natomiast subwooferów od 1.895 zł.

https://sprzet-dyskotekowy.pl