Oglądamy YouTube - The Needle Drop

06.11.2018  | Paweł Pruski
Oglądamy YouTube - The Needle Drop

W dobie internetu ilość dostępnej muzyki wielokrotnie przekracza potencjalne możliwości słuchacza. Publikować może każdy i wszędzie, co oczywiście przekłada się na jakość niektórych produkcji.

W sieci możemy trafić na wykonawców nieznanych, których produkcje sprawią, że zabraknie nam słów a z drugiej strony wszyscy wiemy jak wiele jest muzyki, która delikatnie rzecz ujmując, nie powinna opuścić przysłowiowej szuflady. W związku z powyższym mamy kilka możliwości poszukiwania nowej muzyki. Możemy na przykład posiłkować się rekomendacjami jakie podsyłają nam portale streamingowe (bazując na naszych wcześniejszych wyborach). Możemy też, skorzystać z nieco bardziej klasycznej formy, czyli bazować na recenzjach innych ludzi. Właśnie takie zadanie spełnia omawiany dziś kanał.

 

 

Za The Needle Drop odpowiedzialny jest Anthony Fantano, który z duża regularnością publikuje recenzje albumów na które warto zwrócić uwagę. Dużym plusem kanału jest szeroka rozpiętość gatunkowa. Znajdziemy propozycje wpisujące się w elektronikę, hip-hop, metal, na neoklasyce kończąc. Wszystko to podane jest w luźnej, a zarazem merytorycznie interesującej formie.

 

 

Oprócz regularnych recenzji na kanale znajdziemy również tematyczne serie. Są to np. zestawienia najlepszych, czy też dla równowagi, najgorszych albumów w danym okresie. Od czasu do czasu na The needle drop możemy znaleźć również wywiady z różnymi artystami. Dla ludzi szukających nowych dźwięków oraz chcących się orientować w bieżącej sytuacji na rynku muzycznym - pozycja obowiązkowa.
 
Strona: http://www.theneedledrop.com
YouTube: https://www.youtube.com/user/theneedledrop

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó