Więcej...

Wygraj nagranie klipu w Wilk Music Battles

07.12.2018 
Wygraj nagranie klipu w Wilk Music Battles

Browar Wilk wspólnie z klubem Chłodna 25 ogłaszają konkurs "Wilk Music Battles". Główną nagrodą jest realizacja teledysku do utworu muzycznego zwycięzcy konkursu. Zgłoszenia można przesyłać dokładnie do końca roku.

Wilk Music Battles podzielony jest na kilka etapów. W pierwszej fazie należy wysyłać utwory na adres wmb@browarwilk.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia br., do północy. Przesłane kawałki oceni jury, którego przewodniczącym jest Wojtek Urbański a więc producent doskonale znany z duetu RYSY oraz swojego solowego projektu Urbanski.

Zespoły, których utwory zostaną ocenione najwyżej zakwalifikują się do kolejnego etapu, czyli zagrania mini-koncertu (20-30 min.) w klubie Chłodna 25 w Warszawie. Zgromadzona na sali publiczność zadecyduje o tym kto wejdzie do wielkiego finału konkursu. Ten będzie polegał na przygotowaniu coveru piosenki wskazanej przez jury oraz odegraniu jej na żywo w klubie Chłodna 25. Jury oceni występ finalistów po kątem 3 kryteriów: wykonania, pomysłowości interpretacji oraz reakcji publiczności. Zwycięska formacja ma zagwarantowaną produkcje teledysku, natomiast dla zdobywców drugiego miejsca przewidziano nagrody pocieszenia.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://www.browarwilk.pl/index.php/konkurs/