Timbaland zdradza szczegóły swojej pracy

10.03.2019 
Timbaland zdradza szczegóły swojej pracy

Być może niektórzy z Was słyszeli już o platformie MasterClass, gdzie za odpowiednią opłatą możemy uzyskać dostęp do kursów online prowadzonych przez wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach. Niedawno do tego grona dołączył Timbaland, który uzupełnił i tak ciekawą ofertę skierowaną do muzyków oraz producentów muzycznych.

Trzeba przyznać, że Aaron Rasmusen i David Rogier, stojący za projektem MasterClass przygotowali bardzo atrakcyjny produkt. Duże wrażenie robią przede wszystkim nazwiska prowadzących kursy - Martin Scorsese, Gordon Ramsay, Dan Brown czy Carlos Santana to tylko kilka przykładów z przeszło 50-osobowego grona pedagogicznego. Bez wątpienia każdy z "nauczycieli", którzy czekają na nas na tej platformie jest ogromnym autorytetem w prezentowanej przez siebie dziedzinie. Który kucharz nie chciałby spędzić kilkudziesięciu godzin w kuchni z Gordonem Ramsay'em? Albo czy znalazłby się aspirujący reżyser nie zainteresowany tajnikami pracy Martina Scorsese? No właśnie. Teraz każdy z nas może zobaczyć w jaki sposób pracuje jeden z najbardziej znanych producentów muzycznych a więc Timbaland.

Timbaland a tak naprawdę Timothy Zachery Mosley, to producent, który w swojej dotychczasowej karierze miał okazje współpracować z takimi gwiazdami jak m.in. Jay-Z, Beyonce czy Justin Timberlake. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że każdy z czytających ten tekst zdaje sobie sprawę z jego dotychczasowych dokonań oraz pozycji jaką zajmuje. Podczas 15 kilkunastominutowych sesji wideo Timbaland ze szczegółami opowiada o tym w jaki sposób pracuje, zdradza swoje autorskie patenty produkcyjne oraz przedstawia konstrukcje swoich największych hitów. Poza samymi materiałami wideo każdy kto zdecyduje się na zakup kursu otrzymuje specjalny podręcznik w formie pliku PDF. Jest to swoiste przedłużenie materiałów filmowych, które pozwoli nam rozwinąć i usystematyzować zgromadzoną wiedzę.

Jak zostało powiedziane na początku Timbaland to nie jedyny przedstawiciel branży muzycznej, który dzieli się swoją wiedzą na platformie MasterClass. Swoje kursy prowadzą tam chociażby deadmau5 (muzyka elektroniczna), Christina Aguilera (śpiew), Tom Morello (gitara elektryczna) czy Herbie Hancock (jazz). Oferta jest więc bardzo szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Roczny dostęp do wszystkich zgromadzonych w serwisie materiałów kosztuje 180$. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT