Więcej...

beat bars i nowe adaptery MIDI

25.04.2019 
beat bars i nowe adaptery MIDI fot. https://beatbars.com

beat bars ogłasza wprowadzenie do sprzedaży nowych adapterów MIDI. Adaptery umożliwiają podłączenie standardowych pedałów bezpośrednio do komputera i wykorzystanie ich do sterowania efektami w czasie rzeczywistym.

Nowe adaptery MIDI od beat bars to dwa kompaktowe, niezawodne i konfigurowalne urządzenia dla gitarzystów, klawiszowców i DJ-ów. Przejściówka ​EX2M​ zapewnia bezproblemowe połączenie pedału ekspresji z komputerem. Konwertuje ruchy pedału na strumień komunikatów MIDI przez port US​B. Jest przeznaczona dla muzyków, którzy chcą podłączyć standardowe pedały bezpośrednio do swoich komputerów, aby uwolnić swoją ekspresję oraz wykorzystywać tysiące pluginów VST przez nożne sterowanie MIDI.

FS2M​ to uniwersalna przejściówka, któr​ą można wykorzystać do wyzwalania zdarzeń MIDI w czasie rzeczywistym za pomocą standardowego footswitcha. Idealne narzędzie do sterowania DAW w czasie rzeczywistym bez użycia rąk, ​wygodnie umieszczony pedał z funkcjonalnością MIDI może być brakującym elementem do występów na żywo. Przejściówka jest przeznaczona do użycia z istniejącymi pedałami typu foot-switch lub sustain.

Adaptery są class compliant USB MIDI devices, czyli nie wymagają żadnych driverów i  mają pełną funkcjonalność plug&play zaraz po wyjęciu z pudełka. Urządzenia są dostępne w ​sklepie​ internetowym beat bars, mają darmową dostawę na terenie UE.

Cena: €59.90

Więcej informacji na ​https://beatbars.com