Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy dla muzyków

09.05.2019 
Ruszył nowy serwis ogłoszeniowy dla muzyków

Zgodnie z zapowiedziami twórców, portal Audiobazar.pl ma być pierwszym na naszym rodzimym rynku serwisem ogłoszeniowym z prawdziwego zdarzenia. Użytkownicy serwisu w łatwy sposób będą mogli sprzedać, kupić bądź wymienić się instrumentami czy szeroko rozumianym sprzętem audio z innymi.

Zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać swoje ogłoszenia bezpłatnie i bez limitów w jednej ze 190 kategorii. Serwis działa zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Audiobazar.pl został stworzony przez osoby, które od lat obracają się w muzycznym świecie, więc rozumieją potrzeby tej grupy.

Jak mówią samy twórcy witryny, pomysł wykiełkował w ich głowach na początku tego roku - Zauważyliśmy, że nie istnieje w polskim internecie miejsce, w którym muzycy mogliby handlować i wymieniać się instrumentami. Za granicą tego typu serwisy cieszą się ogromną popularnością. Badania ankietowe wśród potencjalnych odbiorców pokazały nam, że pomysł ma potencjał, a oceny wykonania wersji Beta są bardzo pochlebne.

W przyszłości twórcy wszystkie transakcje mają być wykonywane i zabezpieczane przez stronę dzięki programowi ochrony kupujących. W planach jest również rozwijanie funkcjonalności oraz dodawanie nowych działów.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Aurora DSP Mr. Hector - cyfrowa emulacja wzmacniacza gitarowego
JBL PRX ONE - przenośny zestaw głośnikowy
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó