Więcej...

Nowe modele L-Acoustics ARCS

12.05.2019 
Nowe modele L-Acoustics ARCS

A15 Focus, A15 Wide (na zdjęciu), A10 Focus, A10 Wide oraz subwoofer KS21, to najnowsze systemy firmy L-Acoustics, tworzące rodzinę skalowalnych rozwiązań dla systemów mobilnych oraz instalacyjnych.

Wszystkie mają kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, bazując na technologii ARCS, która z sukcesem zadebiutowała w 1995 i wciąż uważana jest za jedną z najdoskonalszych wśród rozwiązań systemów line array. Jak podkreśla producent, obudowy ARCS oferują elastyczne opcje pokrycia dźwiękiem, pozwalając na uzyskanie zasięgu do 45 metrów i poziomu ciśnienia akustycznego do 144 dB SPL. A15 i A10 wyposażone są w falowody o zmiennej dyspersji L-Fins, znane z flagowej serii K2. Mogą być montowane na statywach, ustawiane na podłożu, a także podwieszane pionowo lub poziomo, podlegając skalowaniu pod kątem obsługi małych i dużych wydarzeń. Użycie subwoofera KS21 pozwala na rozszerzenie zakresu niskich częstotliwości do 30 Hz. W przypadku dużych imprez, ARCS stają się efektywnym rozwiązaniem w zakresie frontfilli lub linii opóźniających, stanowiąc uzupełnienie większych systemów, takich jak K1 oraz K2. Używając tylko dwóch elementów ARCS możemy uzyskać 15 różnych wzorów pokrycia dźwiękiem.

Zestaw demonstracyjny A15+KS21 będzie dostępny w firmie Audio Plus, będącej dystrybutorem L-Acoustics, od połowy maja 2019.

www.audioplus.pl/arcs