Więcej...

Monitory JBL w studio Foo Fighters

16.05.2019 
Monitory JBL w studio Foo Fighters

John "Lou" Lousteau główny inżynier dźwięku w studiu "606" należącym do Foo Fighters potrzebował wyjątkowych monitorów. Lousteau wie czego chce - jest utalentowanym inżynierem i producentem, który współpracował z takimi artystami jak Foo Fighters, Iggy Pop i Joan Jett.

Lousteau zdecydował się niedawno na parę monitorów JBL serii 7. Do Studia "606" trafiły 708P ze względu na wysoką wydajność, oszałamiającą szczegółowość i wyjątkową klarowność. Lousteau był pod takim wrażeniem ich szczegółowości, że wyposażył w nie także domowe studio Taylora Hawkinsa, perkusisty Foo Fighters, dla którego również pracuje.

- Przez lata używaliśmy monitorów różnych marek, ale JBL 7 Series są wyjątkowe - najzwyczajniej podczas pracy one do mnie mówią! - stwierdził Lousteau. - Jest to coś, co w nich brzmi naprawdę znakomicie. Mają soczysty low-end, a średnie i wysokie tony są naprawdę przejrzyste, jasne i super dokładne. Gdy tylko je usłyszałem po raz pierwszy, pomyślałem: „Niszczą system!" W ciągu dwóch miesięcy kupiłem jeszcze po parze, do mojego prywatnego oraz domowego studia Taylora.