Więcej...

FiiO M11 – Odtwarzacz Hi-Tec od FiiO

18.06.2019 
FiiO M11 – Odtwarzacz Hi-Tec od FiiO

FiiO to chiński producent sprzętu audio, który z każdym rokiem staje się coraz mocniejszym liderem w segmencie sprzętu przenośnego. Swoje produkty ma dopracowane w każdym aspekcie, a cena to pełen wachlarz dostępności dla każdego portfela.

FiiO M11 nie jest mały, ale jest kompaktowy i efektowny. A jego sercem jest potężny sześciordzeniowy procesor Samsung Exynos 7872 SoC. Jak twierdzi producent mimo niższej ceny produkt jest w stanie konkurować z najlepszymi i najdroższymi odtwarzaczami na rynku. Dokonano znaczących udoskonaleń w układzie zasilania, jak również innych kluczowych elementów, takich jak rezystory i kondensatory - w wyniku czego M11 osiąga nowe szczyty w jakości audio. Wewnątrz M11 znajdują się dwa układy DAC AKM AK4493, odpowiedzialne za dekodowanie muzyki, które w porównaniu ze swoim poprzednikiem oferują jeszcze lepszą dynamikę i jakość dźwięku przy jednocześnie mniejszych szumach i zniekształceniach. A to również dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego wzmacniacza operacyjnego: OPA926.

Dzięki obsłudze Bluetooth 4.2, FiiO M11 może dwustronnie przesyłać formaty takie jak: SBC / aptX / aptX HD / LDAC / LHDC.  Wysokowydajny Bluetooth zapewnia transmisję danych na większym obszarze i z większą mocą, aby nic nie stanęło Ci na przeszkodzie w delektowaniu się ulubioną muzyką bezprzewodowo. Gdy FiiO M11 zostanie ustawiony w trybie odbiornika Bluetooth, staje się tym samym wysokiej klasy wzmacniaczem Bluetooth, o znacznie lepszej charakterystyce częstotliwościowej, jak również z niższym poziomem zniekształceń, szumów i przesłuchów w porównaniu z typowymi rozwiązaniami Bluetooth. Ponadto, FiiO M11 może również przekazywać dowolne odebrane sygnały Bluetooth przez wyjście koaksjalne do zewnętrznego dekodera. Z FiiO M11, możesz cieszyć się prawdziwie bogatym dźwiękiem dzięki bezprzewodowej wygodzie, jaką daje Bluetooth.

Design FiiO M11 charakteryzuje się prostymi krawędziami, będącymi dobitnym rozszerzeniem wielokątnego stylu, który nadaje bryle urządzenia zdecydowanego, odważnego wyglądu. Przedni panel FiiO M11 dumnie wypełnia ekran z 10 punktami dotyku, o przekątnej 5,15 cala i rozdzielczości 1440x720px, zapewniający doskonałe doznania wzrokowe oraz mnóstwo przestrzeni do łatwej obsługi gestami.

Więcej informacji: www.fiio.pl