Więcej...

Promocyjne Adamy

11.07.2019 
Promocyjne Adamy

Monitory Adam Audio A5X znajdują się w sprzedaży od 2016 roku i od samego początku cieszą się dużą popularnością. Są stosowane głównie w domowych studiach nagrań oraz na stanowiskach montażowych, choć można je też znaleźć w studiach profesjonalnych.

Wyposażone w woofer o średnicy 5,5” oraz przetwornik X-ART przetwarzają sygnał o częstotliwości od 50 Hz do 50 kHz. Chcąc rozszerzyć pasmo przenoszenia w dół, warto dodać do nich aktywny subwoofer Sub7, który przetwarza najniższą oktawę od 32 Hz. Jeśli zdecydujemy się na zakup dwóch A5X i subwoofera Sub7, wówczas otrzymamy 20% rabatu, a to oznacza, że zamiast 5.189 zł zapłacimy 4.151 zł.

Co więcej, jeśli kolor kupionych przez nas między 1 czerwca a 31 sierpnia monitorów Adam z serii AX z jakichś względów nam nie odpowiada, to możemy wybrać dla nich darmową „skórkę”. Ich producentem jest firma DJ Skins, a wśród kolorów znajdziemy Grey Wood, Copper, Sunset, Leafage oraz Ocean. A gdy kolor nam się znudzi i zechcemy wrócić do standardowego antracytu lub zmienić wykończenie, to z usunięciem nakładki nie będzie żadnych problemów, ponieważ nie zostawia ona lepkich śladów. Wybraną skórkę otrzymamy po wypełnieniu formularza TUTAJ.

www.adam-audio.com
www.audiostacja.pl