Więcej...

Nowe modele słuchawek AKG dla wymagających użytkowników

16.07.2019 
Nowe modele słuchawek AKG dla wymagających użytkowników

W tym roku AKG rozpieszcza nas nowościami z zakresu, z którego słynie i w którym dominuje od lat, słuchawek! Niedawno ukazały się modele K175, K245 oraz K275 a od sierpnia do sprzedaży trafia nowa, topowa seria K361 oraz K371.

AKG K361 i K371 to nie tylko najwyższej jakości słuchawki dla profesjonalistów. Zapewniają także ponadstandardową, wręcz luksusową wygodę użytkowania i doskonały wygląd. K371 skierowane są do najbardziej wymagających. Ważą jedynie 255 gramów, są wokółuszną, zamkniętą konstrukcją z doskonałą izolacją oraz owalnymi nausznicami z gąbek doskonale dopasowujących się do ucha.

K361 są bardziej przystępne cenowo, dedykowane dla oczekujących znakomitej jakości muzyków, producentów pracujących w studiu oraz będących często w trasie. Nowe słuchawki oferują największe w klasie, 50-milimetrowe przetworniki, skuteczność na poziomie 114dB SPL/V przy 1kHz oraz pasmo przenoszenia niespotykane dotąd w podobnych produktach (5 Hz - 40 kHz).

Oba modele mają możliwość składania a ich piękne wzornictwo i solidność konstrukcji również nie pozostawia złudzeń, że są to bezkompromisowe słuchawki dla najbardziej wymagających.

Więcej: essaudio.pl